داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت-دوازدهم
فیلم: جدال بر سر تشکیل تجارتخانه؟!
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱

نسیم آنلاین: چه تلاش‌هایی برای تشکیل وزارت بازرگانی انجام گرفت؟

ربیعی: حوزه مسکن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم هیچ وقت تعطیل نبود
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

سخنگوی دولت گفت: بیش از یک میلیون ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت دوازدهم تکمیل شده که عموما فاقد زیرساخت لازم بوده‌اند و دولت زحمات زیادی برای ساخت آن متحمل شده است.

بازگشت کوپن کلید خورد
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

نماینده مردم اصفهان می‌گوید: کالابرگی برای کالاهای اساسی طراحی می‌شود تا دولت در خصوص کالاهای اساسی، حمایتی را از اقشار آسیب‌پذیر جامعه داشته باشد.

۱۵ هفته افتتاح طرح‌های ملی از سوی دولت در یک نگاه
۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

بررسی کارنامه و عملکرد ۱۵ هفته‌ای دولت روحانی خبر از زنگ آغاز افتتاح یا عملیات احداث پروژه‌ها در حوزه‌های نیرو، نفت، راه و شهرسازی، ارتباطات و ورزش می‌دهد.

دولتِ روحانی بالاترین تخلف از قانون را داشته است
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت دولتِ روحانی بالاترین تخلف و فرار از قانون را داشته است و مجلس باید جلوی تخلفات دولت را بگیرد.

شکایت ۳۶ نماینده درباره قانون‌شکنی دولت
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جمعی از نمایندگان طرح شکایت از دولت را به دلیل نقض قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی کلید زده‌اند.

حسن روحانی: ناگزیریم سبک زندگی خود را تغییر دهیم
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳

رئیس جمهور تاکید کرد: تجربه دو مقطع مقابله با کرونا در کشور نشان می دهد که بیش از ایجاد هر محدودیت و یا تعطیلی، رعایت دستورالعمل‌ها و مراقبت‌های بهداشتی راه حل اصلی مقابله با کرونا است و ما برای مقابله موثرتر با کرونا، ناگزیریم سبک زندگی خود را تغییر دهیم.

شیرینی حلوای دولت فقط برای مدیران دولتی است؟
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

در حالی که مشاور رئیس‌جمهور می‌گوید؛ سؤال نمایندگان از دولتمردان به خاطر عصبانیت از دستاوردهای دولت است، یک روزنامه حامی دولت نوشت با حلوا حلوا کردن دهان مردم شیرین نمی‌شود و پیشرفتی در کار نیست.

دولت آماده همکاری با مجلس برای پیشرفت کشور است
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸

رئیس جمهور گفت: چنان که از ابتدای شروع مجلس یازدهم گفته ایم، دولت آماده تفاهم، همکاری و تعامل سازنده با مجلس جهت پیشرفت و آبادانی و مقابله با نقشه های شوم دشمنان قسم خورده کشور است.

چهار ماه از سال گذشت؛ افزایش حق مسکن کارگران فعلا خبری نیست
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

اگرچه دولت وعده داده بود که حق مسکن کارگران را در تیر ماه مصوب می کند اما فقط ۸ روز تا پایان تیر ماه باقی است و افزایش این مولفه مزدی همچنان بلاتکلیف است.