داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت-دوازدهم
امسال جسممان از اماکن متبرکه فاصله دارد اما روحمان آنجاست
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

حسن روحانی گفت: امسال جسممان از اماکن متبرکه فاصله دارد اما روحمان از همیشه به آنان نزدیک‌تر است.

پرویز سروری: نظارت بر بازار ضعیف است
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان گفت: دولت باید در یک اقدام به هنگام با افراد سودجود که می خواهند از فرصت‌ها در بازار شب عید سو استفاده کنند و مردم را با تنگنای بیشتر مواجه کنند برخورد جدی کند.

روحانی: ابنیه سیل‌زده را تا آخر سال بازسازی می‌کنیم
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

روحانی گفت: البته اختیارات مجلس در کشورهای مختلف متفاوت است. در ایران مجلس جایگاه عظیمی دارد که این نیز به دلیل نظر امام (ره) است. امام از ابتدا به مجلس یک عنایت خاص داشت. ایشان روابط خاصی با مرحوم مدرس داشتند و گاهی در جلسات مجلس شورای ملی آن زمان حضور پیدا می کردند.

دولت باید در مورد درآمدهای حاصل از بنزین گزارش دهد
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

نماینده مردم مشهد گفت: دولت و رئیس جمهور باید در خصوص درآمدهای ناشی از درآمد بنزین و نحوه هزینه‌کرد آن‌ها گزارش دهد.

حسن روحانی: اهداف بلند انقلاب با تلاش و جهادِ پیگیر، امکان پذیر است
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰

رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز از هر روز دیگر روحیه مردم برای مقاومت و ایستادگی بیشتر است، گفت به دلیل آنکه دشمن همه فشار خود را به مردم ما وارد کرده است.

آیا مجلس، دولت روحانی را از حد نصاب می‌اندازد؟
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

تنها سه تغییر دیگر در دولت دوازدهم باعث می‌شود که دولت دوم حسن روحانی از حد نصاب بیفتد و تمامی وزرا نیاز به رای اعتماد مجدد داشته باشند که با توجه به پذیرش استعفای محمود حجتی وزیر پیشین جهاد کشاورزی از سوی رئیس‌جمهور و طرح استیضاح وزرای نفت، کشور و آموزش و پرورش از سوی مجلس این احتمال شدت بیشتری یافته است.

دو گام تا از حد نصاب افتادن دولت
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

در حالی که قرار بود محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی امروز، سه‌شنبه در صحن مجلس استیضاح شود، روز گذشته خبر پذیرفتن استعفای او توسط رییس‌جمهوری رسانه‌ای شد؛ موضوعی که دولت را بنا بر قاعده قانون اساسی، در آستانه افتادن از حد نصاب قرار داده است.

تیم اقتصادی دولت دوازدهم؛ بی‌ثبات‌ترین تیم اقتصادی بعد انقلاب
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

از میان مسئولان اقتصادی دولت تنها نهاوندیان، نوبخت و زنگنه در سمت خود باقی مانده‌اند و در صورت استیضاح احتمالی زنگنه، او هم به جمع جدا شده‌ها اضافه می‌شود.

روحانی: نباید اجازه دهیم اتهام پولشویی به سیستم بانکی ما بچسبد
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱

رئیس‌جمهور گفت: افتخار ما این است که با تروریست‌ها و فساد می‌جنگیم و مقابله می‌کنیم، لذا نباید اجازه دهیم در سیستم بانکی‌مان اتهام پولشویی به ما بچسبد و این به زیان کشور است.

تریبون «جمهور» فقط برای انتخابات
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸

قریب به یک سال‌ و هشت ماه از آخرین نشست خبری حسن روحانی با اصحاب رسانه و ۴۱۳ روز از آخرین گفتگوی تلویزیونی وی با مردم می‌گذرد و هنوز خبری از برگزاری نشست خبری و یا گفت‌وگوی تلویزیونی نیست.