داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار راهپیمایی
تصویری تماشایی از مقایسه ۹دی ۸۸ و ۴ آذر ۹۸
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴

به دنبال تجمع خودجوش امروز تهرانی‌ها در میدان انقلاب، تصویری تماشایی از مراسم امروز در کنار عکسی از حماسه ۹دی را مشاهده می‌کنید.

بازتاب خروش مردم تهران در رسانه‌های غربی
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹

رسانه های غربی علیرغم تلاش برای بایکوت خروش مردم تهران علیه اغتشاش‌گران، باز هم نتوانستند از آن چشم پوشی کنند.

هم‌وطن زخم خورده از گرانی! حضور امروز من...
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

راهپیمایی امروز امثال من تایید اوضاع و از سر شکم سیری و بی‌تعهدی نسبت به مردم نیست. ما معتقدیم آن‌ها که با بی‌لیاقتی یا خیانت یا دشمنی چنین اوضاعی ببار آورده‌اند بیش از همه از راهپیمایی امروز ما می‌ترسند.

ملت ما این احساس و باور را دارند که باید مقابل ناامنی بایستند
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

فرمانده کل ارتش گفت: مردم در برابر اغتشاشگرانی که از آمریکا خط می گیرند و به جان، اموال و ناموس ملت بزرگ ایران حمله ور میشوند و امنیت را خدشه دار می کنند سکوت نمی کنند

خدمات رسانی رایگان مترو به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از سرویس دهی رایگان مترو به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی خبر داد.

خط یک اتوبوس‌های تندرو امروز موقتا تغییر مسیر می‌دهد
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد: خط یک اتوبوس‌های تندرو امروز با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی موقت تغییر می‌کند.

چند خط به بهانه اشاره رهبری به راهپیمایی های بازگشت غزه
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

«راهپیمایی بازگشت» که به دعوت حماس از روز ۳۰ مارس (۱۰ فروردین ۹۷) که روز زمین نامیده می شود، آغاز شده و تقریبا در تمامی جمعه‌های یک سال و نیم گذشته در مرزهای نوارغزه و سرزمین‌های اشغالی تداوم داشته است. راه‌پیمایی بازگشت روشی جدید و ابتکاری نو از مقاومت فلسطین است که هزاران نفر با راهپیمایی به سوی مرزهای اشغالی، باری دیگر نگاه‌ها را به فلسطین جلب کردند. 

افزایش آمار شهدای راهپیمایی بازگشت
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

یک فلسطینی که در راهپیمایی‌های بازگشت به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شده بود، به شهادت رسید.

باید مراقب بود دچار تعدد راهپیمایی ها نشویم
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

تولیت آستان قدس با تاکید بر ضرورت تلاش برای حضور و مشارکت قشرهای مختلف در راهپیمایی های مهم و نمادین گفت: باید مراقب بود دچار تعدد راهپیمایی‌ها نشویم تا در این میان راهپیمایی‌های مهم و نمادین که مایه وحدت ملی هستند، گم یا کم‌رنگ نشوند.