داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
وزیر خارجه آلمان: نشست لیبی فوریه در برلین برگزار می‌شود
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲

وزیر خارجه آلمان از برگزاری نشست لیبی در برلین خبر داد.

آمریکا برای ظریف ویزا صادر نکرد
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

دولت ترامپ ورود محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان را برای سخنرانی در جلسه شورای امنیت سازمان ملل ممنوع کرد.

ظریف عازم نیویورک می‌شود
۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند وزیر امور خارجه ایران برای شرکت در نشست وزراتی شورای امنیت به نیویورک سفر خواهد کرد.

چگونه رویترز جولان می دهد؟
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

آنچه زمینه موج سواری رویترز و رسانه های ضدانقلابی چون بی بی سی و صدای آمریکا و امثالهم را مهیا می کند، حقیقتا چیزی جز فشل بودن رسانه های داخلی، دستگاه های مسئول اطلاع رسانی و در راس آنها صداوسیما جهت تنویر افکار عمومی نخواهد بود.

ماشه را چکانده‌اند، باج ندهید!
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱

باید از مسئولان محترم کشورمان پرسید؛ آیا برجام وجود خارجی دارد که پی‌در‌پی اعلام می‌فرمائید جمهوری اسلامی از برجام خارج نمی‌شود؟!

روسیه: ایران حق پاسخ متقابل به آمریکا را داراست
۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

نماینده روسیه در شورای امنیت سازمان ملل در جریان نشست این شورا اعلام کرد که ایران حق مشروعی دارد تا به اقدامات آمریکا در نقض منشور سازمان ملل پاسخ متقابل بدهد.

رویترز: اروپا مکانیسم ماشه را فعال می‌کند
۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

یک خبرگزاری انگلیسی به نقل از منابع دیپلماتیک مدعی شد که طرف‌های اروپایی برجام، مکانیسم ماشه را در سال آینده میلادی فعال می‌کنند اما فورا به شورای امنیت نمی‌روند.

آمریکا خواستار بازگشت کره شمالی به میز مذاکرات اتمی شد
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

سفیر آمریکا در سازمان ملل در جریان نشست شورای امنیت حول محور کره شمالی از پیونگ‌یانگ خواست تا اقداماتی را در راستای امحای برنامه تسلیحاتی‌اش انجام دهد و تأکید کرد که ممکن است کره شمالی در مسیر متفاوتی گام برداشته باشد.

ایزدی: ماشه اروپایی تهدید جدیدی نمی‌باشد
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

کارشناس مسائل بین‌الملل با اشاره به تهدید ماشه‌ای اروپا در جلسه با عباس عراقچی گفت: اروپا مانند آمریکا، عملا از برجام خارج شده است.

نگرانی آلمان از برنامه موشکی بالستیک ایران
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

وزارت خارجه آلمان با ابراز نگرانی از برنامه موشکی بالستیک ایران، مدعی شد این برنامه در تناقض با قطعنامه ۲۲۳ شورای امنیت است.