داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گمرک
ممنوعیت صادرات محصولات بهداشتی رفع شد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

گمرک ایران اعلام کرده است که ممنوعیت صادرات محصولات شوینده، صابون و آب ژاول تا پایان آذرماه طبق تعرفه‌ها برداشته شده است.

کره‌گیری از آب
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

کره در روز‌های اخیر با کمبود و افزایش قیمت روبه رو شده و کارخانه‌های لبنی مقدار قابل توجهی کره در انبار‌ها ذخیره کرده و منتظر اعلام قیمت جدید برای عرضه این محصول دربازار هستند

همه مرزهای ایران و عراق باز شد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

طبق آخرین دستور العمل صادر شده از سوی شورای عالی بهداشت و ایمنی ملی عراق، مقرر شد از هفته جاری تمام گذرگاه‌های مرزی مشترک ایران در جنوب عراق جهت مبادلات تجاری به حالت عادی خود بازگردند.

در سال ۱۳۹۸ صادرات خرمای ایران ۳۸ درصد کاهش یافت
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

طی سال گذشته ایران ۲۰۷ میلیون دلار صادرات خرما به کشورهای مختلف داشته که به نسبت سال گذشته کاهش ۳۸ درصدی را نشان می‌دهد.

صادرات ایران در ۵ماهه سال جاری به ۱۱ میلیارد دلار نزدیک شد
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

میزان صادرات غیرنفتی کشورمان در پایان ۵ماهه امسال به ۱۰ میلیارد و ۸۷۵ میلیون دلار رسیده که در مقایسه با صادرات ۱۵ میلیارد و ۴۵۷ میلیون دلاری مدت مشابه ۵ماهه سال گذشته،۳۸/۷ درصد کاهش نشان می‌دهد.

شرایط مرزهای عراق بعد از عاشورا چگونه است؟
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

طبق اعلام مسوولان گمرک، فعالیت مرزهایی از عراق که به دلیل ایام تاسوعا و عاشورا متوقف شده بود، مجددا از سر گرفته شده است.

شرایط مرزهای عراق بعد از عاشورا چگونه است؟
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

طبق اعلام مسوولان گمرک، فعالیت مرزهایی از عراق که به دلیل ایام تاسوعا و عاشورا متوقف شده بود، مجددا از سر گرفته شده است.

خودروهای دپو شده مناطق آزاد ترخیص شد
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

طبق اعلام مسئولان در شورای عالی مناطق آزاد به غیر از خودروهای آمریکایی و یا سفارش آمریکا مابقی خودروهای دپو شده این مناطق با مصوبه هیات وزیران ترخیص شده‌ است.

حال واردات و صادرات در ۴ماهه اول امسال خوب نبود
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶

طی ۴ ماهه اول سال جاری میزان کالای ایرانی صادر شده نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد و همچنین کالای خارجی وارد شده ۲۴ درصد کاهش داشته است.

صادرات کشور در ایام کرونا چقدر بود؟
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

طی سه ماهه نخست سال جاری واردات گمرکی کشور ۷ میلیارد و ۶۲۰ میلیون دلار و صادرات کشور ۶ میلیارد و ۳۶۴ میلیون دلار بوده است.