داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محسن-تنابنده
تصویر زیرخاکی از نقی معمولی در سال‌های جنگ
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵

محسن تنابنده، بازیگر نقش «نقی معمولی» در سریال پرطرفدار «پایتخت» تصویری قدیمی و دیده نشده از خود و همکلاسی هایش در دوران مدرسه منتشر کرد.

مقدم بدون تنابنده سریال نوروزی می‌سازد؟
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

الهام‌ غفوری تهیه‌کننده سینما و تلویزیون نسبت به ادعای یک رسانه خبری واکنش نشان داد.

تنابنده نگران تعطیل شدن پایتخت
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

همزمان با مطالبه شفافیت درباره دستمزد برخی از سلبریتی‌ها در صداوسیما، «محسن تنابنده» هم که قبلا مواضع تندی علیه صداوسیما گرفته بود، تغییر موضع داد.

سبقت نورالدین از نقی معمولی
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵

آقاخانی در زمان تصویربرداری، در جمع خبرنگاران اعلام کرد خیلی وارد فضاهای سیاسی نمی‌شود، اما هنگام پخش مخاطبان با شوخی‌های سیاسی و اجتماعی او رو به رو شدند که در لایه‌های مختلف سریال هوشمندانه بود.

فیلم: فساد چندصدمیلیاردی؛ از سلبریتی‌ها تا آقازاده‌ها در بانک سرمایه
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

کلاسه ۱/۱۴ از پرونده #بانک_خوب | پرونده ۱: «بانک خوب» | دورهمی چندصدمیلیاردی؛ از سلبریتی ها تا آقازاده ها سر سفره ی فرهنگیان! | وقتی با چند امضا، بدهکار طلبکار می شود! گزارشی از اخذ ۲۶۱میلیاردتومان تسهیلات و ۵۱۹میلیارد تومان گران نمایی املاک توسط شبکه مرتبط با «سید محمد امامی»! |

جای خالی الوند؛ سریالی که «معمولی» هم نبود
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

«پایتخت» در حال حاضر پربیننده ترین و پرطرفدارترین سریال تلویزیون است. سریالی که با یک داستان جذاب در نوروز ۹۰ از شبکه یک سیما پخش شد و پس از طی حدود یک دهه، در دل مردم جا باز کرد و تبدیل به مهمترین سریال تلویزیون شد.

بهروز پایتخت کیست؟
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

ابوالفضل رجبی یا همان بهروز فریبا پایتخت گفت: محسن تنابنده من را برای بازی در نقش بهروز پایتخت۶ پسندید و همیشه ممنون او خواهم بود.

سندرم دست بیگانه چیست؟
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۳

بهبود فریبا که در قسمت جدید سریال پایتخت از افریقا بازگشت دچار بیماری خاصی شده بود.بهبود بر حرکت یکی از دست‌هایش کنترل ارادی نداشت و دچار سندرم دست بیگانه یا Alien hand syndrome AHS شده بود.

واکنش محسن تنابنده به اظهارنظر مشاور رئیس جمهور
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸

بازیگر سریال «پایتخت» در صفحه شخصی خود به جدیدترین اظهارنظر حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور درباره این مجموعه واکنش نشان داد.

مهران احمدی مقابل دوربین «پایتخت ۶» می‌رود
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷

مهران احمدی، بازیگر نقش بهبود پس از یک فصل دوری از این سریال به زودی مقابل دوربین سیروس مقدم می‌رود.