داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-حسینی
دولت و مجلس به فکر مشاغل خرد باشند
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

نماینده تفرش در مجلس گفت:در این شرایط دولت و مجلس باید قوانینی را وضع کنند تا فشارهای موجود را از روی کسبه خُرد بردارند.

تناقض آمار وزارت تعاون وسازمان هدفمندی یارانه‌ها
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: گفته می شود در مدت اخیر به ۴۲ میلیون نفر کمک معیشت پرداخت شده، اما آمارهای وزارت تعاون و سازمان هدفمندی یارانه‌ها در این حوزه با هم همخوانی ندارد.

عضو کمیسیون بودجه: رویکرد مجلس افزایش پلکانی حقوق‌ها است
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

محمد حسینی با اشاره به بررسی لایحه بودجه در خانه ملت، گفت: رویکرد مجلس افزایش پلکانی حقوق‌ها در سال آینده تا ۲۵ درصد است.

سید محمد حسینی: برخی سلبریتی ها از رافت نظام سوء استفاده می کنند
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به بیانیه برخی سلبریتی‌ها علیه نظام گفت: بعضی سلبریتی ها از رافت نظام سوء استفاده می کنند؛ همین سلبریتی هایی که حالا علیه نظام بیانیه می‌دهند، تضمین داده بودند که تا ۱۴۰۰ با فلانی.‌

ناراضی کردن مردم خیانت است
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: باید رضایت مردم را جلب کرد و کسانی که کاری می‌کنند که مردم ناراضی باشند، آگاهانه یا ناآگاهانه خیانت می‌کنند.

تشکیل وزارت «تجارت و خدمات بازرگانی» هزینه قابل توجهی را می طلبد
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تشکیل وزارت «تجارت و خدمات بازرگانی» در کشور هزینه قابل توجهی را می طلبد و امکان تامین اعتبار هزینه های تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در شرایط فعلی برای دولت وجود ندارد.

تخلف هزار میلیاردی دولت در تخصیص بودجه وزارت بهداشت
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت و سازمان برنامه و بودجه اعتبارات را صددرصد به حوزه وزارت بهداشت و درمان اختصاص نداده‌اند که این کار به نوعی خیانت در امانت است.

دژپسند باید در مورد تخلفات پوری حسینی توضیح دهد
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

عضو کمیسیون برنامه و بود مجلس بابیان اینکه، وزیر اقتصاد باید پاسخگوی تخلفات خصوصی سازی باشد، گفت: میلیاردها سهام شرکتهای دولتی به نهادهایی داده شده تا این بنگاهها ضمن خارج شدن از چتر نظارتی به حیاط خلوتی برای گماردن اقوام در هیئت مدیره‌ها تبدیل شود.

تشکیل «سازمان بازرگانی» با مصوبه شورای هماهنگی سران قوا
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از موافقت شورای هماهنگی سران قوا با تشکیل سازمان بازرگانی در زیر مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.