داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
جریان تحریف به دنبال این است که از عهدشکنان ناجی بسازد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: ما در داخل کشور با افرادی مواجه هستیم که اینها از مرحله «اعتماد» به غرب عبور کرده و در چاه «اعتیاد» به غرب افتاده‌اند.

١۵ خرداد نقطه آغازی برای حرکت انقلاب است
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: مردم با شهادت های خود نشان دادند که اقتدار نظام سلطه پوشالی و توخالی است.

پرویز سروری: نظارت بر بازار ضعیف است
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان گفت: دولت باید در یک اقدام به هنگام با افراد سودجود که می خواهند از فرصت‌ها در بازار شب عید سو استفاده کنند و مردم را با تنگنای بیشتر مواجه کنند برخورد جدی کند.

وزارت خارجه نباید در برابر نسل‌کشی مسلمانان در هند ساکت بماند
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب گفت: امروز سکوت معناداری را در دستگاه دیپلماسی کشور نسبت به کشتار مسلمانان هند شاهد هستیم که این به هیچ وجه پسندیده نیست.

آخرین اقدامات شورای انتخاب اصولگرایان چه بود؟
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب درباره آخرین اقدامات شورای انتخاب شورای ائتلاف گفت: پیش بینی می شود تا پایان هفته جاری کار بررسی کاندیداها از سوی هیئت انتخاب به پایان رسیده و پس از آن لیست نهایی تهران اعلام کنند.

لیست شورای ائتلاف تا آخر هفته نهایی می‌شود
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اعلام امیدواری کرد، فهرست ۳۰ نفره حوزه انتخابیه تهران ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس تا پایان این هفته نهایی شود.

استقبال اصولگرایان از عدم حضور لاریجانی در انتخابات
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

رسانه ها و افراد مختلفی از جریان اصولگرا به استقبال عدم حضور علی لاریجانی در مجلس آینده رفتند و با مواضع و نوشته های خود این موضوع را به صراحت اعلام کردند تا دیگر علی لاریجانی برای همیشه از جریان اصولگرا حذف شده باشد.

تصمیم آقای لاریجانی تصمیم پخته ای بود
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶

تصمیم آقای لاریجانی از این نظر که همه ما باید تلاش کنیم که نیروهای جوان فرصت مناسبی برای معرفی خودشان داشته باشند، تصمیم پخته ای بود

ناکارآمدی تیم اقتصادی دولت هر روز جیب مردم را خالی‌ و ضعیف‌تر می‌کند
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان گفت:تیم اقتصادی دولت که از اصلاح طلبان است،چه اقداماتی را انجام داده اند؟!همان اقدامات شرایط سخت را برای مردم به وجود آورده و هر روز جیب مردم را خالی تر می کند.