داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سید-عباس-موسوی
آمریکا جایگاهی برای اظهارنظر درباره حقوق‌بشر ندارد
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: رژیمی که رسما ترور می‌کند، میزبان و میهمان گروهک‌های منفور تروریستی است، آشکارا و هدفمند نژادپرست است، مراکز تاریخی و فرهنگی را تهدید به نابودی می‌کند و معتاد به دروغ‌پردازی سیستماتیک است، هیچ جایگاهی برای اظهارنظر درباره مفهوم والای حقوق بشر و نسخه‌پیچی برای سایر کشورهای مستقل ندارد.

موسوی: راب در جایگاهی نیست برای ایران خط مشی تعیین کند
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰

سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به اظهارات وزیر خارجه انگلیس که عنوان کرده لندن به ایران اجازه دستیابی به سلاح هسته‌ای را نمی‌دهد، تصریح کرد: ایشان در جایگاهی نیست برای ایران خط مشی تعیین کند.

انتقاد ایران از فریبکاری آمریکا در مبارزه با «کرونا»
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰

سخنگوی وزارت امور خارجه به ادعاهای برخی از مقامات آمریکا در ارتباط با نوع عملکرد ایران در مهار ویروس کرونا در کشور واکنش نشان داد.

نحوه صدور روادید برای متقاضیان سفر به ایران اعلام شد
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به برخی مطالب منتشر شده در خصوص نحوه صدور روادید جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد که مقررات صدور روادید الکترونیک کشورمان تفاوتی با مقررات صدور روادید کشورهای پیشرفته ندارد.

ظریف سالم است
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

سخنگوی وزارت امور خارجه شایعه مثبت بودن نتیجه آزمایش کرونای وزیر امور خارجه را تکذیب کرد.

تشریح دستورات ظریف در زمینه کرونا
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷

سخنگوی وزارت خارجه اقدامات وزارت خارجه برای به حداقل رساندن آثار منفی ناشی از انتشار ویروس کرونا در هماهنگی و همکاری نزدیک با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان را تشریح کرد.

موسوی: مسدود شدن مرزها موقتی است
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

سخنگوی وزارت خارجه گفت: مسدود شدن مرزها با ایران از سوی کشورهای همسایه در پی شیوع ویروس کرونا اقدامات پیشگیرانه موقت است.

FATF ایران را در «لیست سیاه» قرار داد + واکنش ایران
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶

«کارگروه ویژه اقدام مالی»، معروف به «FATF» که خودش را نهادی برای مبارزه با پولشویی و «تأمین مالی تروریسم» معرفی می‌کند امروز جمعه ایران را در فهرست سیاه خود قرار داد. 

موسوی: وضعیت مذاکرات ایران و اروپا رو به پیشرفت است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹

سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز امیدواری به شکل گیری تحولاتی در زمینه مذاکرات ایران و اروپا گفت: فکر می‌کنیم وضعیت ثابت و رو به پیشرفت است.

ایرانی بازداشتی در آلمان دیشب به کشور بازگشت
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

سخنگوی وزارت امور خارجه از آزادی یک شهروند ایرانی که به درخواست رژیم آمریکا در آلمان بازداشت بود خبر داد و اعلام کرد: «احمد خلیلی» شب گذشته به ایران بازگشته است.