داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار افزایش-قیمت-بنزین
روایت ذوالفقاری از وقایع آبان ۹۸ و گران شدن بنزین
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

ذوالفقاری با بیان اینکه گزارش‌های مستند و مکتوب از وقایع آبان۹۸ وجود دارد، گفت: آنها که گفتند تا روز جمعه نمی‌دانستیم، مستنداتش وجود دارد که چه ساعت و چه روزی و توسط چه کسی به آنها گفته شده است.

فیلم: تبعات گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین اکنون به وضوح قابل مشاهده است
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

حاجی میری با بیان اینکه اساسا گرانی بنزین در آبان امسال اشتباه بود و مجلس در برابر این اشتباه دولت روحانی واکنشی نشان نداد! گفت: تبعات گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین اکنون به وضوح در جامعه قابل مشاهده است

فیلم: گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین بر قیمت دارو اثر افزایش مستقیم داشته است
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

محمود نجفی عرب، رئیس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران: گرانی ۲۰۰ درصدی بنزین بر قیمت دارو اثر افزایشی داشته و باعث گرانی قیمت دارو شده است

چه کسانی گرای تهدید و جنگ به ترامپ می دهند؟
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

هر اتفاق و انشقاقی که منجر شود مجددا تصویر یک ایران ضعیف را به خارج از کشور مخابره کند، آمریکا را برای اقدامات بعدی تحریک و تشجیع می کند و همین گونه است که ترامپ رسما در توییتی به زبان فارسی از مزدوران داخلی خود حمایت رسمی می کند. این عمله های داخلی ترامپ باید بدانند، کار آنها چیزی جز زمینه سازی برای اقدامات بعدی آمریکا در فشار، تحریم، تهدید و جنگ نمی باشد و در تمامی فشارها به مردم ایران شریک ترامپ هستند.

افزایش یک شبه قیمت‌ها بدون اطلاع مردم هنر نیست
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

عضو مجمع تشخیص گفت: دولت قبل سعی در هدفمندی یارانه‌ها داشت که از چند ماه قبل زمینه آن را فراهم کرد اما اینکه یک‌شبه و بدون اطلاع مردم قیمت‌ها را افزایش دهیم هنر نیست.

فیلم: فقر رو تحمل می‌کنیم، تبعیض رو نه!
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

نسیم آنلاین: اکثر مردم اینجا زیر خط فقرن. بعد اینجا تجمع کنیم میگن شورشی‌اند! اولین گفتگوی جنجالی با مردم ماهشهر خوزستان درباره اعتراضات اخیر! تلویزیون اینترنتی آوانت در این قسمت شهرداد به سراغ مردم ماهشهر رفته است. مردم از فقر و تبعیض می‌گویند.

چگونه بنزین از یک کالای کم کشش به یک کالای پرکشش تبدیل می‌شود؟
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

معاون سابق وزیرکار با بیان اینکه برخی اقتصاددانان ادعا می‌کنند چون بنزین یک کالای کم کشش است، گفت: اگر قیمتش را بالا ببریم، تغییری در مصرفش شاهد نخواهیم بود. بنزین را خیلی گران کنیم، در بلندمدت به یک کالای پرکشش تبدیل خواهد شد

محسن هاشمی: مترو بعد از گرانی بنزین شلوغ تر شده است
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با حضور رئیس کل بانک مرکزی، جهانگیری و برخی از وزرا در مورد توسعه حمل و نقل عمومی گفت: بزودی سه هزار اتوبوس برای تهران خریداری می‌شود و تولید واگن نیز آغاز خواهد شد.

افزایش نقدینگی ناشی از کمک معیشتی دولت تورم را بالاتر خواهد برد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

درست که در برابر افزایش قیمت بنزین با تخصیص یارانه و طرح معیشتی به دنیال این هستیم که به نفع طبقه پایین جامعه عمل کنیم اما در واقع به ضرر مردم است زیرا با نقدینگی تورم ایجاد می‌شود.

از سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی خبری نیست
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

یکی از شرکت‌های تاکسی‌ اینترنتی با گران‌شدن بنزین و سه‌هزارتومانی شدن آن اعلام کرد طرحی را به‌منظور اعطای کمک‌هزینه بنزین به رانندگان اختصاص می‌دهد تا آنها بتوانند به کارشان ادامه دهند و شرایط این مساله را هم عضویت بیش از سه ماه و رانندگی حداقل ۵۰ تا حداکثر  ۱۵۰ کیلومتر عنوان کرد. با وجود این بسیاری از رانندگان این شرکت معتقدند چنین هزینه‌ای به آنها اختصاص نیافته است.