داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار افزایش-قیمت-بنزین
رئیسی: به صورت مکتوب به روحانی هشدار دادم
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

رئیس قوه قضائیه گفت: به صورت رسمی در جریان طرح سهمیه‌بندی بنزین نبودم اما از کانال هایی دو سه روز قبل شنیدم و همان زمان یادداشتی به دفتر رئیس جمهوری دادم که شنیده‌ام می‌خواهید اجرا کنید و تمهید لازم صورت نگرفته و پیش‌بینی می‌شود با توجه به شرایط منطقه حوادثی به وجود آید.

دستور کار مجلس: روحانی به مجلس می‌رود
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

رئیس‌جمهور برای تقدیم لایحه بودجه سال ۹۹ کشور هفته آینده به مجلس می‌رود.

ترکان: زمان و شیوه سهمیه‌بندی بنزین مناسب نبود
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

مشاور پیشین رئیس جمهور درباره اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین گفت: این کار در زمان مناسبی انجام نگرفت و وقتی که این اتفاق افتاد، به‌گونه‌ای بود که شرایط برای مردم از سال اول دولت آقای روحانی سخت‌تر شد.

رحیم‌پور ازغدی: نباید «استبداد» و «استعمار» به ایران برگردد
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: روند افزایش یک‌باره قیمت بنزین روند صحیحی نبود و باید طی چند سال انجام می‌شد. بدون شک این مسئله، باید جزء مطالبات صحیح جریان‌های دانشجویی باشد.

طرح‌های جایگزین افزایش دادن قیمت بنزین چه بود؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

بررسی سناریوهای مختلف افزایش قیمت بنزین نشان می دهد دولت روحانی صرفا به سراغ راحت ترین روش اجرای این موضوع رفت و همین امر منجر به این موضوع شد که فرصت بزرگی برای توزیع عادلانه یارانه این فرآورده نفتی از دست برود.

آیا در «اعتراضات خیابانی» مغز تعطیل می شود؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

ناآرامی‌های مدنی و اعتراض‌های اجتماعی ما را به هیجان می‌آورد، سردرگم می‌کند و البته بیش از هرچیز دیگری روان‌شناس درونمان را بیدار می‌کند. پس از چند روز ناآرامی و اعتراض و خشونت، وقتی که آب‌ها از آسیاب می‌افتد و بالأخره نظم برقرار می‌شود،

فیلم: گرانی کالاها پس افزایش قیمت بنزین، طبیعی است!
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

نسیم آنلاین: وزیرکشور: گرانی کالاها پس افزایش قیمت بنزین، طبیعی است.

چگونه فقدان هویت شهری، امنیت را به خطر می اندازد؟
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱

نحوه ی شهرسازی و گسترش کلان‌شهرها از سالیان گذشته محل بحث کارشناسان شهرسازی بوده است. بسیاری از کارشناسان با توجه به منسوخ شدن اینگونه شهرسازی‌ها، نسبت به تبعات امنیتی شکل‌گیری شهرک‌های اقماری اطراف کلان شهرها هشدار داده بودند ولی آشوبهای امنیتی پس از سهمیه‌بندی بنزین در شهرک‌های اقماری اطراف کلانشهرهایِ شیراز و کرج بار دیگر ضرورت بازنگری در این نوع شهرسازی و گسترش کلان‌شهرها را بر همگان آشکار می‌کند

کشته‌شدگان حوادث اخیر شهید محسوب می‌شوند
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

تعدادی از تعدادی از کشته شدگان رخدادهای اخیر بر اساس قانون «در حکم شهید» محسوب می شوند.

روحانی: درآمد طرح اصلاح قیمت بنزین در اختیار اقشار آسیب‌پذیر قرار خواهد گرفت
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸

رئیس‌جمهور با بیان اینکه با ادامه روند افزایش مصرف بنزین در سال 1400 دوباره به واردکننده بنزین تبدیل می‌شدیم، گفت: برای اینکه بتوانیم خودکفا باشیم و مصرف بنزین را کنترل کنیم، طرح سهمیه‌بندی و اصلاح قیمت بنزین اجرا شد و درآمد حاصل از این طرح که 31 هزار میلیارد تومان است نیز بطور کامل در اختیار اقشار آسیب‌پذیر جامعه قرار می‌گیرد.