داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-نظام-پزشکی
سازمان نظام پزشکی: تعرفه‌های پزشکی مصوب دولت بالاست
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶

رئیس کل سازمان نظام پزشکی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: تعرفه‌های مصوب دولت برای خدمات تشخیصی و درمانی در سال ۹۹ که با حدود ۱۵ درصد افزایش تصویب شده، مورد تایید سازمان نظام پزشکی نیست.

فاصله زیاد کرونای آماری با واقعیت میدانی
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

شورای عالی و هیات رئیسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی در بیانیه ای خطاب به دولت، مسئولین دست اندرکار و مردم، نکاتی را جهت کنترل اپیدمی بیماری کووید ۱۹ ارائه نمودند.

هشدار سازمان نظام پزشکی نسبت به اوج گرفتن مجدد کرونا
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲

سازمان نظام پزشکی کشور هشدار داد: اگر چه‌ راه‌اندازی فعالیت‌های اقتصادی هدف اصلی اعلام فاصله‌گذاری هوشمند بوده است اما بدون در نظر گرفتن لوازم اجرایی، تهدیدهای جدی در مورد اوج گرفتن مجدد بیماری پیش‌رو خواهد بود.

سفر نروید، در خانه بمانید
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴

در خواست ریاست سازمان نظام پزشکی از مردم ایران برای خودداری از حضور در تجمعات تردد خود را به حداقل برسانند و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

مهلت ثبت‌نام کارتخوان پزشکان امروز تمام می‌شود
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷

براساس تفاهم نامه همکاری سازمان مالیاتی و نظام پزشکی امروز ۳۰ بهمن آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه پایانه فروش است.

عکس: الزام پزشکان به ثبت کارتخوان در سامانه مالیاتی تا ۳۰ بهمن
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

سازمان نظام پزشکی کشور و سازمان امور مالیاتی طی تفاهمنامه‌ای اعلام کردند که پزشکان باید تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری نسبت به ثبت کارتخوان اقدام کنند.

تعرفه‌های پزشکی بخش خصوصی ۴ برابر تعرفه‌های دولتی است؟
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی از ارائه پیشنهادات تعرفه‌ای این سازمان در آذر ماه جهت تعیین تعرفه‌های پزشکی ۹۹ خبر داد و در واکنش به برخی مناقشات تعرفه‌ای مانند بحث یکسان‌سازی تعرفه‌های پزشکی، گفت: با دو شرط موافق یکسان‌سازی در جزء حرفه‌ای تعرفه‌ها هستیم.

بررسی علت مرگ مادر باردار در کمیته مرگ و میر بیمارستان بوعلی
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

هنوز داغ مرحومه سیده منصوره حسینی رئیس کتابخانه مرکزی همدان که پس از زایمان سزارین بر اثر قصور پزشکی در بیمارستان بوعلی همدان جان خود را از دست داد از دل مردم این دیار بیرون نرفته که باخبر شدیم مرگ مادر باردار دیگری در این بیمارستان رقم خورده است.

شگرد جدید پزشکان برای دور زدن کارتخوان
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲

از نصب خودپرداز در مطب و دادن شماره‌حساب به بهانه نوبت‌دهی‌های طلایی تا اخذ وجوه بالاتر از بیمارانی که می‌خواهند از طریق کارتخوان حق ویزیت بپردازند؛ این‌ها بخشی از ترفندهایی است که معدودی از پزشکان برای دور زدن قانون نصب کارتخوان پیش گرفته‌اند...

پایان ضرب‌الاجل «کارتخوان» برای پزشکان
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

ضرب‌الاجل سازمان امور مالیاتی برای نصب کارتخوان در مطب پزشکان، دیروز به پایان رسید و طبق اعلام قبلی مسوولان مربوطه، قاعدتا از امروز نداشتن کارتخوان در مطب پزشکان، مصداق فرار مالیاتی و تخلف بوده و جرم محسوب می‌شود؛ سوال این است که با پایان مهلت تعیین شده، برخورد سازمان امور مالیاتی با تخلفات کارتخوانی پزشکان چگونه خواهد بود؟