داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-نظام-پزشکی
رئیس سازمان نظام پزشکی کرونایی شد
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، به بیماری کرونا مبتلا شد.

افزایش تلفات مدافعان سلامت
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸

دبیر شورای عالی نظام پزشکی، با اظهار تاسف از افزایش تلفات کادر درمان در پاندمی کووید ۱۹، گفت: تا زمانی که مدیریت همه جانبه در مقابله با این بیماری نداشته باشیم، این روند ادامه خواهد داشت.

هشدار رئیس سازمان نظام پزشکی به وزیر؛ در تصمیمتان تجدید نظر کنید
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش، گفت: اکثر موارد تسری بیماری در دوره بدون علامت است و عدم حضور دانش آموزان در ایام علامت دار حلال مشکل انتقال بیماری نیست.

نامه قدردانی رئیس کل سازمان نظام پزشکی از رهبر انقلاب
۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

رئیس کل سازمان نظام پزشکی در نامه ای به رهبر انقلاب از ایشان به علت برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم با شمایل ویژه - که می‌تواند الگوی عزاداران وهیآت مذهبی قرارگیرد- قدردانی کرد.

قالیباف: اقتصاد سلامت دچار مشکلات است
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روح حاکم بر جامعه پزشکی روحی است که در جبهه ها دیدیم، گفت: اقتصاد سلامت دچار اشکال جدی است و با آشفتگی مدیریتی در بخش‌هایی از کشور مواجه هستیم.

افراد فاقد ماسک جریمه می‌شوند
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: جامعه پزشکی با برنامه دولت برای جریمه افرادی که ماسک نمی‌زنند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند موافق است و کمیته انتظامی ستاد ملی کرونا و شورای امنیت ملی در حال تدوین دستورالعمل اجرایی این اقدام است.

شهادت ۱۶۴ مدافع سلامت
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷

مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، گفت: تاکنون ۱۶۴ نفر از کادر درمان کشور در مقابله با ویروس کرونا جان باخته اند.

همه گیری کرونا تا یک سال ادامه دارد
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

جهانگیری گفت: همه گیری کرونا تا یک سال ادامه دارد و باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مدافعان سلامت حمایت کنیم.

کرونای پاییزی بدترین نوع کروناست
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی با اعلام آمار شهادت ۱۳۸ تن از مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا، گفت: مدافعان سلامت بیش از ۳۰ سال درس خواندند تا به مردم خدمت کنند و با این خدمت، تمام چیزی که باید یک انسان در محبت به مردم ثابت کند را ثابت کردند و حالا نوبت مردم است.

مقابله با کرونا نیازمند عزم ملی است
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، خواستار ایجاد عزم ملی در مقابله با کرونا شد و گفت: دولت باید به وظیفه خودش که اولویت قرار دادن سلامت است، عمل کند.