داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
همه گیری کرونا تا یک سال ادامه دارد
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

جهانگیری گفت: همه گیری کرونا تا یک سال ادامه دارد و باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مدافعان سلامت حمایت کنیم.

کرونای پاییزی بدترین نوع کروناست
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی با اعلام آمار شهادت ۱۳۸ تن از مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا، گفت: مدافعان سلامت بیش از ۳۰ سال درس خواندند تا به مردم خدمت کنند و با این خدمت، تمام چیزی که باید یک انسان در محبت به مردم ثابت کند را ثابت کردند و حالا نوبت مردم است.

مقابله با کرونا نیازمند عزم ملی است
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، خواستار ایجاد عزم ملی در مقابله با کرونا شد و گفت: دولت باید به وظیفه خودش که اولویت قرار دادن سلامت است، عمل کند.

بیماران کرونا جوان‌تر شده اند
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام پزشکی، به بیان خصوصیات متفاوت موج مجدد رجوع، بستری و فوت بیماران مبتلا به کرونا پرداخت.

سازمان نظام پزشکی: تعرفه‌های پزشکی مصوب دولت بالاست
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶

رئیس کل سازمان نظام پزشکی طی بیانیه‌ای اعلام کرد: تعرفه‌های مصوب دولت برای خدمات تشخیصی و درمانی در سال ۹۹ که با حدود ۱۵ درصد افزایش تصویب شده، مورد تایید سازمان نظام پزشکی نیست.

فاصله زیاد کرونای آماری با واقعیت میدانی
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

شورای عالی و هیات رئیسه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی در بیانیه ای خطاب به دولت، مسئولین دست اندرکار و مردم، نکاتی را جهت کنترل اپیدمی بیماری کووید ۱۹ ارائه نمودند.

هشدار سازمان نظام پزشکی نسبت به اوج گرفتن مجدد کرونا
۲۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲

سازمان نظام پزشکی کشور هشدار داد: اگر چه‌ راه‌اندازی فعالیت‌های اقتصادی هدف اصلی اعلام فاصله‌گذاری هوشمند بوده است اما بدون در نظر گرفتن لوازم اجرایی، تهدیدهای جدی در مورد اوج گرفتن مجدد بیماری پیش‌رو خواهد بود.

سفر نروید، در خانه بمانید
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴

در خواست ریاست سازمان نظام پزشکی از مردم ایران برای خودداری از حضور در تجمعات تردد خود را به حداقل برسانند و از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

مهلت ثبت‌نام کارتخوان پزشکان امروز تمام می‌شود
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷

براساس تفاهم نامه همکاری سازمان مالیاتی و نظام پزشکی امروز ۳۰ بهمن آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه پایانه فروش است.

عکس: الزام پزشکان به ثبت کارتخوان در سامانه مالیاتی تا ۳۰ بهمن
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

سازمان نظام پزشکی کشور و سازمان امور مالیاتی طی تفاهمنامه‌ای اعلام کردند که پزشکان باید تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری نسبت به ثبت کارتخوان اقدام کنند.