داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انقلاب
خبر خوش نمکی درباره مراقبت از بیماران کرونا
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

وزیر بهداشت گفت: فاصله بین بستری و مرگ بسیار زیاد است و این نشان می‌دهد که شیوه مراقبت از بیماران کرونایی را به خوبی یاد گرفته‌ایم، یکی از این تجربه‌ها، استفاده از تله مدیسین بود.

ترامپ: بایدن پیروز شود، انقلاب می‌شود
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد در صورت پیروزی رقیب دموکرات او در انتخابات ۲۰۲۰، انقلابی در این کشور رخ خواهد داد.

اقتصاد ایران به یک انقلاب جدی نیاز دارد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳

حیدر مستخدمین حسینی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات بانک‌ها به گروه خاصی محدود است و دسترسی تمام مردم به این تسهیلات سخت است‌، گفت: اقتصاد به یک انقلاب جدی نیاز دارد تا فرآیند آمارگیری و برنامه‌ریزی برای تولید در کوتاه مدت و بلند مدت اصلاح شود.

آمریکا بهای سنگین ریاست جمهوری ترامپ را پرداخت می کند
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

یک روزنامه سوئیسی با اشاره به وخامت اوضاع اقتصادی و اجتماعی آمریکا در دوران ریاست جمهورری ترامپ نوشت: آمریکا بهای ریاست جمهوری ترامپ را می‌پردازد.

ترامپ: ما از ویروسی آسیب دیدیم، که از چین آمد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷

رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنرانی در مراسم «چهارم جولای»، به تکرار ادعاها و اتهام‌زنی‌ها به چین در موضوع شیوع ویروس کرونا و همچنین معترضان به نژادپرستی در ایالات متحده پرداخت.

ترامپ: معترضان قصد براندازی دارند!
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

رئیس‌جمهور آمریکا معترضانی را که مجسمه‌های نماد برده‌داری را به زیر می‌کشند، به تلاش برای سرنگونی انقلاب این کشور متهم کرد.

آمریکا در آستانه انقلاب ضد نژادپرستی
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

سردبیر روزنامه رای الیوم با اشاره به جنایت اخیری که علیه یک فرد سیاه‌پوست در آمریکا انجام شد، این موضوع را به ضرر دونالد ترامپ دانست.

عکس: متن سوگندنامه نمایندگان مجلس
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

مراسم قرائت سوگندنامه از سوی نمایندگان جدید پارلمان برگزار شد و نمایندگان مجلس سوگند یاد کردند که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشند.

بورس موجب معضلات جدید اقتصادی برای کشور می شود
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: ما باید هرچه سریع‌تر، این بلوغ فکری را حاصل کنیم که راه نجات کشور از مسیر خلاقیت و تولید فناورانه می‌گذرد نه از طریق دامن زدن به سوداگری و مفت خوارگی و تلاش برای تبدیل آن به فرهنگ مسلط.

بررسی کارنامه قرآن‌پژوهی اکبر هاشمی رفسنجانی
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

اکبر هاشمی رفسنجانی بیش از نیمی از قرآن کریم را در دوره‌های متوالی حضورش در زندان به حافظه خود سپرد و در آخرین دوره حضور در زندان ‌که از سال ۱۳۵۴ تا ۱۳۵۷ به طول انجامید، از محفوظات خود برای آغاز نگارش تفسیر قرآن بهره برد.