داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انقلاب
آمریکا بهای سنگین ریاست جمهوری ترامپ را پرداخت می کند
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱

یک روزنامه سوئیسی با اشاره به وخامت اوضاع اقتصادی و اجتماعی آمریکا در دوران ریاست جمهورری ترامپ نوشت: آمریکا بهای ریاست جمهوری ترامپ را می‌پردازد.

ترامپ: ما از ویروسی آسیب دیدیم، که از چین آمد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷

رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنرانی در مراسم «چهارم جولای»، به تکرار ادعاها و اتهام‌زنی‌ها به چین در موضوع شیوع ویروس کرونا و همچنین معترضان به نژادپرستی در ایالات متحده پرداخت.

ترامپ: معترضان قصد براندازی دارند!
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

رئیس‌جمهور آمریکا معترضانی را که مجسمه‌های نماد برده‌داری را به زیر می‌کشند، به تلاش برای سرنگونی انقلاب این کشور متهم کرد.

آمریکا در آستانه انقلاب ضد نژادپرستی
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

سردبیر روزنامه رای الیوم با اشاره به جنایت اخیری که علیه یک فرد سیاه‌پوست در آمریکا انجام شد، این موضوع را به ضرر دونالد ترامپ دانست.

عکس: متن سوگندنامه نمایندگان مجلس
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

مراسم قرائت سوگندنامه از سوی نمایندگان جدید پارلمان برگزار شد و نمایندگان مجلس سوگند یاد کردند که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و مبانی جمهوری اسلامی باشند.

بورس موجب معضلات جدید اقتصادی برای کشور می شود
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اظهار داشت: ما باید هرچه سریع‌تر، این بلوغ فکری را حاصل کنیم که راه نجات کشور از مسیر خلاقیت و تولید فناورانه می‌گذرد نه از طریق دامن زدن به سوداگری و مفت خوارگی و تلاش برای تبدیل آن به فرهنگ مسلط.

بررسی کارنامه قرآن‌پژوهی اکبر هاشمی رفسنجانی
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

اکبر هاشمی رفسنجانی بیش از نیمی از قرآن کریم را در دوره‌های متوالی حضورش در زندان به حافظه خود سپرد و در آخرین دوره حضور در زندان ‌که از سال ۱۳۵۴ تا ۱۳۵۷ به طول انجامید، از محفوظات خود برای آغاز نگارش تفسیر قرآن بهره برد.

توجه طیب به امام زمان (عج) و نقش بهایی‌ها در شهادتش
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

در ماجرای قیام ۱۵ خرداد شهیدان طیب حاج رضایی و اسماعیل رضایی دستگیر شدند و بعدها براساس اسناد منتشره معلوم شد که یکی از افرادی که بر اعدام آن دو شهید اصرار داشت حبیب ثابت پاسال از بهائیان بود.

سخنرانی «شیخ عیسی قاسم» در سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴

به مناسبت فرارسیدن سالروز آغاز انقلاب مردم بحرین علیه رژیم جنایتکار آل خلیفه، رهبر نهضت اسلامی بحرین سخنرانی می کند.

وزیر دفاع: ۷۷۰ خانواده محصول دفاعی در همه حوزه‌های رزم داریم
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱

وزیر دفاع گفت: قبل از انقلاب ۳۰ محصول دفاعی نه چندان پیچیده داشتیم اما امروز در همه حوزه‌های رزم ۷۷۰ خانواده محصول دفاعی داریم.