داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمدباقر-نوبخت
استفاده از ثروت ملی برای کمک به بورس کذب است
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور استفاده از ثروت ملی « صندوق توسعه ملی» برای جبران ناکارآمدی در بورس را تکذیب کرد.

تحریف تحریم؛ پاس گل به ترامپ
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

نوبخت با تحریف واقعیت تحریم ها و بزرگ نمایی آن هم در مقابل دشمن، آمریکا را از تاثیرگذاری تشدید تحریم ها مطمئن می کند تا هم مسیرش را مستحکم تر از قبل ادامه بدهد و هم با دریافت پالس ضعف از جانب ایران، مقدمات مذاکره از طرف کاسبان تسلیم آماده شود.

گشایش اقتصادی، پیشکش!
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

چند هفته پس از اعلام طرح گشایش اقتصادی از سوی رئیس‌جمهور و پیامدهای نه چندان مطلوب آن، حالا سخنگوی دولت از نقشه راه اقتصادی برای یک سال باقی مانده به قرن جدید سخن گفته است که شامل برنامه‌ها و پروژه‌های مهم و اثرگذار در زندگی مردم است.

نوبخت: شرمنده مردم هستیم
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: طرحی را که تحت عنوان "گشایش اقتصادی" از آن نام می‌بریم هنوز به طور رسانه‌ای و دقیق مطرح نکرده‌ایم.

اعلام موضع نوبخت درباره کوپن الکترونیک
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، در گفت‌وگویی به مناسبت روز خبرنگار، با تاکید بر اینکه استقراض دولت از بانک مرکزی، ادعایی باطل و نوعی توهم است؛ افزود: اگرچه فقط ۶ درصد از درآمد نفتی مورد انتظار در سال ۹۹ محقق شده، اما ۷۵ درصد درآمدهای مالیاتی سال جاری تا کنون محقق شده که ۲۰ درصد بیش از سال گذشته در همین تاریخ است. ۵۸ درصد واگذاری‌های مالی نیز محقق شده و قریب به ۱۶ هزار میلیارد تومان در چهار ماه گذشته، سهام واگذار کرده‌ایم که تا حدودی کسری عدم تحقق درآمد ناشی از فروش نفت را جبران کرده است.

نوبخت ‌‌از ‌راه‌آهن خرمدره بازدید کرد
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

رئیس سازمان برنامه و بودجه صبح امروز در بازدید از ایستگاه راه‌آهن خرمدره از افتتاح پروژه دو خطه‌‌کردن راه‌آهن زنجان - قزوین تا پایان سال خبر داد.

خبر خوش نوبخت درباره معوقات ایثارگران
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:در حال حاضر ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به حساب بنیاد شهید واریز شده و تا روز آینده بخشی از پاداش بازنشستگی ایثارگران پرداخت خواهد شد.

همسان سازی حقوق بازنشستگان و مشاغل از مهر ماه
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵

رئیس سازمان برنامه و بودجه از اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان و مشاغل از مهر ۹۹ خبر داد.

افتتاح باند رفت قطعه٢ آزادراه تهران- شمال تا قبل از بهار١٤٠٠
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

رئیس سازمان برنامه و بودجه از افتتاح باند رفت قطعه دو آزادراه تهران-شمال در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ خبر داد.

جزییات پرداخت پاداش سال ۹۸ بازنشستگان
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴

رئیس سازمان برنامه گفت:از اول مهرتمام پاداش های ۹۸ پرداخت می‌شود واینکه برخی از دستگاه‌ها اعلام کردند که چون اموال مازاد نداریم نمیتوانیم پاداش بازنشستگان را پرداخت کنیم اشتباه است.