داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رهبر-انقلاب
تعیین مهریه برای عقد الزامی است؟
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

عدم ذکر مهریه عمداً یا به‌خاطر فراموشی در عقد دائم و موقت، چه حکمی دارد؟ در ادامه پاسخ رهبر انقلاب به این سوال را می‌خوانید.

عکس: حرکت زیبای هر شب خانواده رهبر انقلاب
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴

رهبر انقلاب: من این را مى‌خواهم عرض کنم که در منزل خودِ من، همه افراد، بدون استثنا، هرشب در حال مطالعه خوابشان مى‌برد.

توپخانه ای دقیق با نیروهایی ضعیف!
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴

ده ها نهاد و تشکیلات عریض و طویل با درآمدهای دلار و ادعاهای گزاف وجود دارد، اما امروز بعد از گذشت بیش از 40 سال از انقلاب اسلامی متاسفانه در صدور مفاهیم انقلاب اسلامی و انتشار پیام های رهبران امامین انقلاب دچار ضعف جدی هستیم. تاکنون نه تنها در مساله انتشار نامه های مذکور، بلکه در صدور پیام انقلاب اسلامی به مردم فلسطین و کشورهای اسلامی و تمامی انسان های آزادیخواه و ضداستکباری جهان چه اقدام درخوری انجام گرفته است؟

به سهام عدالت خمس تعلق می‌گیرد؟
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰

رهبر انقلاب در پاسخ به یک استفتاء شرایط پرداخت خمس سهام عدالت را بیان کردند.

۵ نکته پیرامون پیام هوشمندانه رهبرانقلاب به جوانان فرانسه
۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

رهبرمعظم انقلاب در برابر هدف قراردادن هویت مسلمین جهان یعنی پیامبرعظیم الشان دقیقا با حمله به هویت جعلی و خودساخته غربی ها یعنی هولوکاست ورق را برگردانده و توپ را در زمین آنها انداختند. آنچنان که ایشان در پیام خود به جوانان فرانسوی انذار دادند که چرا حتی طرح سئوال و نوشتن و تردید راجع مساله هولوکاست منجر به زندان و فشار خواهد شد؟

هتک حرمت ممنوع ؛ انتقاد آری
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

توصیه رهبرمعظم انقلاب به رعایت انصاف و هشدار نسبت به عدم تخریب و هتک حرکت امری مسبوق به سابقه و از مسلمات اخلاق اسلامی است. و این امر هیچگاه نافی بیان انتقادات صریح، منطقی و بدون تخریب از سوی جریانات مختلف نبوده است، که اتفاقا ایشان بارها دانشجویان و جریان مومن انقلابی را به مطالبه گری آن هم از موضع طلبکارانه فراخوانده اند. مطالبه گری، عدالتخواهی و امربه معروف و نهی از منکر مسئولان همیشه در صدر مطالبات رهبری انقلاب بوده است.

واکنش ذوالنوری پس از تذکر رهبر انقلاب
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱

ذوالنوری نماینده قم در مجلس که اخیرا حمله تندی به حسن روحانی رییس جمهوری داشت، پس از تذکر امروز رهبر انقلاب پیام تازه ای در این خصوص منتشر کرد.

فرش قرمز برای جاسوسان آژانس
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

با این عقب نشینی ایران عملا وارد پازل بازی سیاسی آژانس شد که قسمتی از پازل راهبرد فشارحداکثری آمریکا علیه ایران است. این پروسه بازرسی ها و طرح ادعاهای بی اساس نهایتا منجر به بازرسی (بخوانید جاسوسی) از تمامی اماکن نظامی ایران خواهد شد.

عکس: احترام ویژه نخست‌وزیر عراق به رهبر انقلاب
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲

در این دیدار نوع احترام الکاظمی به معظم له با رعایت پروتکل‌های بهداشتی قابل توجه بود.

درس های قطعنامه در دوران پسابرجام
۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

امام حرکت انقلاب اسلامی را با صدور پیام بی نظیر خود در 29تیر 1367 معروف به پیام جام زهر ارتقا می دهد و صحنه جدیدی می گشاید. امام خمینی(ره) با صدور پیام بی نظیر قطعنامه 598 و بازکردن جبهه ای بزرگ به وسعت جنگ فقر و غنا، جنگ حق و باطل در سرتاسر عالم مجاهدان راه خدا را به آن فراخواند.