داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مقاومت
هزینه میلیاردی آمریکا در لبنان علیه مقاومت
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

آمریکا به عنوان حامی اول رژیم صهیونیستی با هزینه کردن میلیاردها دلار به دنبال محاصره و بدنام کردن مقاومت بوده؛ هزینه هایی که هیچ نتیجه ای برای آن نداشت.

ظریف: شرمنده مردم هستیم
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: این حق مردم ما نیست که به خاطر دعواهای سیاسی و جناحی منافع آنها در نظر گرفته نشود.

شکست فشار حداکثری در برابر قدرت موشکی
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

نیروهای مسلح با راهبرد مقاومت فعال و تکیه به توان داخلی امروز توانسته اند پشتوانه قدرت ایران را مستحکم تر کنند و نگذارند آمریکا به حداقلی ترین دستاورد و مطلوبیت خود جهت مهار قدرت موشکی ایران دست پیدا کند. نه اینکه با وادادگی و صبر و انتظار بر سر مولفه های اقتدارآفرین ایران معامله کنند و در پایان هم با دست خالی و وقاحت طرف مقابل روبرو شوند.

نیروهای مسلح یمن: قادریم تا ۴۰۰۰ روز و بیشتر مقاومت کنیم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

سخنگوی نیروهای مسلح یمن به مناسبت گذشت ۲۰۰۰ روز از حملات مداوم ائتلاف سعودی به این کشور، ضمن قدردانی از ایستادگی در برابر این تجاوز اعلام کرد، ملت یمن قدرت مقاومت بیش از اینها را دارد.

مقاومت یمن مجددا فرودگاه بین المللی جنوب عربستان را کوبید
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله مجدد به فرودگاه بین المللی جنوب عربستان خبر دادند.

هنیه خواستار تشکیل دولت وحدت ملی شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با تأکید بر لزوم تشکیل دولت وحدت ملی در فلسطین، تصریح کرد که هدف از نشست اخیر در بیروت و رام الله، تقویت وضعیت داخلی فلسطین است.

حکام مرتجع منطقه بقای خود را در ارتباط با امریکا و اسرائیل می‌دانند
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

کارشناس مسائل بین الملل گفت: مقاومت با کارکرد درست خود به دنیا نشان داد رفتارهای خصمانه این جریان به دلیل تخاصم عربی، ایرانی صرف یا تقابل جریان شیعی و سنی نیست، حتی دفاع از منافع ملت ها و امت ها و جهان اسلام هم برای حکام مرتجع عربی مهم نیست، مهم ابقای خود است!

شوکت جبهه مقاومت از بین نمی رود
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

حجت‌الاسلام والمسلمین علی شیرازی با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ دفاع مقدس در جامعه گفت: حاج قاسم عظمتی آفرید و شوکتی به جبهه مقاومت داد که هیچ زمانی از بین نمی‌رود و این عظمت در آینده روشن‌تر خواهد شد.

وزیر اطلاعات: عزت ما در ایستادگی و مقاومت است
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

وزیر اطلاعات گفت: معصومین علیهم السلام به ما آموخته‌اند که عزت ما در ایستادگی و مقاومت است و مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است.

نعیم قاسم: اجازه تجاوزِ بدون هزینه را به اسرائیل نمی‌دهیم
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان ضمن اعلام اینکه اتهام‌زنی‌های اخیر به حزب‌الله به عاملانش بازگشت، تصریح کرد، این جنبش اجازه تعرض به دشمن صهیونیستی را نخواهد داد.