داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ناجا
اشتری: ۲ بار نزدیک خاوری شدیم اما پلیس کانادا همراهی نکرد
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

رئیس پلیس کشور گفت: دو بار تا محل سکونت خاوری رفتیم و حتی به پلیس آنجا گفتیم که محل وی کجاست اما پلیس کانادا وی را بازداشت نکرد، در همین موضوع استرداد مدیرعامل بانک سرمایه، پلیس اینترپل نیز تعجب کرد که ما از کجا می‌دانیم این متهم در کجا زندگی می‌کند.

سرلشکر سلامی: هیچ انفکاکی بین سپاه و ناجا نیست
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

فرمانده سپاه با بیان اینکه ‌پلیس که نباشد هیچ چیزی بر سر جای خود نخواهد بود؛ گفت:برخورد پلیس با اراذل و اوباش بسیار پسندیده و مورد قبول مردم بود؛ باید برخورد مقتدرانه با مجرمان ضمن رعایت حقوق آنها ادامه یابد.

قدردانی فرمانده ناجا از پیام تبریک فرمانده معظم کل قوا
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷

فرمانده نیروی انتظامی طی نامه ای مراتب قدردانی و سپاس خود را نسبت به پیام تبریک رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) به مناسبت هفته نیروی انتظامی ابراز کرد.

سردار اشتری: «ناجا» فراجناحی است
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ماموریت‌های نیروی انتظامی تعطیل بردار نیست و ما فارغ از گرایش های جناحی و سیاسی به دنبال حفظ امنیت مردم هستیم.

قدردانی رهبری از ناجا
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳

فرمانده معظم کل قوا در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی از زحمات و تلاش‌های کارکنان این نیرو قدردانی کردند.

سردار اشتری: قوه قضائیه حامی ناجا است
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز نیروی انتظامی برای آسایش مردم در جامعه با اخلالگران نظم و امنیت با اقتدار برخورد می کند و قوه قضائیه نیز در این زمینه حامی ناجا است.

تقدیر حجت الاسلام رئیسی از حضور مقتدرانه مرزبانان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

رئیس قوه قضائیه با خداقوت به مرزبانان گفت: نیروهای مقتدر، با بصیرت، تیزبین و مصممی در مرز حضور دارند که قطعا در دل اشرار، تروریست ها و اربابانش تردید ایجاد می‌کنند.

ایثار بی‌وقفه «ناجا» زمینه‌ساز سلامت اجتماعی و امنیت جامعه است
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

فرمانده کل ارتش در پیامی خطاب به سردار اشتری آورده است: کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه بزرگ‌مردان جان‌برکف نیروی انتظامی زمینه‌ساز سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی شده است.

شب بر اوباش تلخ گذشت
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱

فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری ۳۸۹ نفر از اراذل و اوباش در طرح شب گذشته پلیس خبر داد.

هشدار ناجا به آذربایجان و ارمنستان
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲

جانشین فرمانده نیروی انتظامی نسبت به تنش و درگیری به وجود آمده بین دو کشور ارمنستان و آذربایجان واکنش نشان داد و گفت: اخطار می‌دهیم که سمت خاک ما نباید گلوله‌ای رد و بدل شود.