داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
سردار اشتری: قوه قضائیه حامی ناجا است
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

فرمانده نیروی انتظامی گفت: امروز نیروی انتظامی برای آسایش مردم در جامعه با اخلالگران نظم و امنیت با اقتدار برخورد می کند و قوه قضائیه نیز در این زمینه حامی ناجا است.

تقدیر حجت الاسلام رئیسی از حضور مقتدرانه مرزبانان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

رئیس قوه قضائیه با خداقوت به مرزبانان گفت: نیروهای مقتدر، با بصیرت، تیزبین و مصممی در مرز حضور دارند که قطعا در دل اشرار، تروریست ها و اربابانش تردید ایجاد می‌کنند.

ایثار بی‌وقفه «ناجا» زمینه‌ساز سلامت اجتماعی و امنیت جامعه است
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

فرمانده کل ارتش در پیامی خطاب به سردار اشتری آورده است: کار و تلاش خستگی‌ناپذیر و ایثار بی‌وقفه بزرگ‌مردان جان‌برکف نیروی انتظامی زمینه‌ساز سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی شده است.

شب بر اوباش تلخ گذشت
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱

فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری ۳۸۹ نفر از اراذل و اوباش در طرح شب گذشته پلیس خبر داد.

هشدار ناجا به آذربایجان و ارمنستان
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲

جانشین فرمانده نیروی انتظامی نسبت به تنش و درگیری به وجود آمده بین دو کشور ارمنستان و آذربایجان واکنش نشان داد و گفت: اخطار می‌دهیم که سمت خاک ما نباید گلوله‌ای رد و بدل شود.

گردن عربده کشان را می شکنیم
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷

رئیس پلیس تهران خبر از همکاری ویژه پلیس و قوه قضائیه در برخورد با سلب کنندگان آسایش مردم داد.

فرمانده ناجا: احتیاج به حمایت‌های قضائی داریم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا بر لزوم حمایت های قضائی از نیروهای پلیس در جریان اجرای ماموریت ها تاکید کرد.

بازگرداندن متهم ۲۰۰ میلیاردی به کشور
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

رئیس پلیس اینترپل ناجا گفت: یک کلاهبردار که با راه اندازی صرافی اقدام به کلاهبرداری از ۱۸۰ نفر کرده بود توسط ماموران پلیس بین الملل به کشور استرداد شد.

هیچ فردی اجازه عربده کشی ندارد
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸

فرمانده نیروی انتظامی گفت: به هیچ فردی اجازه عربده کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی‌دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی آییم و با اقتدار برخورد می‌کنیم.

جزئیات شهادت مامور پلیس در تعقیب و گزیز
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

درپی شهادت یکی از ماموران پلیس در عملیات تعقیب و گریز با مجرمان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگاه قضایی خواست تا هرچه سریعتر به این پرونده رسیدگی کند.