داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-کار-تعاون-و-رفاه-اجتماعی
رایزنی برای افزایش ۴۰ درصدی حقوق کارگران
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی از رایزنی مجلس با دولت در راستای افزایش حقوق بیش از ۴۰ درصدی حقوق کارگران در سال آینده خبر داد و گفت: پیشنهاد ما برای افزایش حقوق کارگران در سال آینده نیز، ۴۰ درصد یا بیشتر است.

کارگران چطور زنده‌اند؟
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

فشارهای تورمی کمرشکن امسال و دریافتی زیر ۳میلیون تومان کارگران در شرایطی که حداقل هزینه خانوار کارگری ۶میلیون تومان شده، ضرورت بازنگری جدی در مزد۹۹ کارگران توسط شورای عالی کار را گوشزد می‌کند.

پاسخ وزارت کار به ۹ سوال و ابهام درباره یارانه جدید
۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۲

وزارت کار به برخی از ابهامات درباره طرح جدید حمایت جبرانی معیشتی خانوارها پاسخ داد.

اجحاف دولت به جاماندگان یارانه معیشتی
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

در حالی وزارت رفاه اعلام کرده است که سرپرست‌های خانوارها از (۴ تا ۱۱ آذر به‌مدت یک هفته) کد ملی خود را از طریق تلفن همراه به شماره ۶۳۶۹ برای دریافت کمک معیشتی ارسال کنند که در حق بسیاری از خانواده‌های متقاضی اجحاف مضاعفی شده است!

نحوه ثبت‌نام متقاضیان وام یک میلیونی
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: دولت قصد دارد علاوه بر پرداخت کمک‌های بلاعوض طی ۴ ماه باقیمانده از سال، به ۲۹.۷ میلیون نفر هم تسهیلات کرونایی خانوار پرداخت کند.

بذل و بخشش دولت از جیب کارگران
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

بهانه‌های بی‌پایه و اساس محمد رضوانی‌فر و سکوت محمد شریعتمداری نمی‌تواند افکار عمومی را از انتقاد به انتصاب افراد فاقد صلاحیت، اما فعال در ستاد انتخاباتی حسن روحانی منحرف و مشکلی را حل کند. سازمان بازرسی موظف به رسیدگی است.

تعویض شغل در ایران به روز است
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

تنها ۲۰ درصد از شاغلان ایرانی موفق می‌شوند بین ۲۰ تا ۳۰ سال در شغل اصلی خود ماندگار شده و به دوره بازنشستگی برسند و ۸۰ درصد مجبورند حداقل دو یا چندین بار شغل خود را تغییر دهند.

زمان مقاومت در جنگ اقتصادی است
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲

رئیس‌جمهور گفت: امروز روز مقاومت و ایستادگی و حضور در جبهه جنگ تحمیلی اقتصادی است و روستاییان ما نقش بسیار ارزشمندی دارند.

غسالی جزو مشاغل سخت و زیان‌آور شد
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

معاون وزیر کشور گفت: مشاغل خاص آرامستان های کشور با تصویب شورای عالی حفاظت فنی جزو مشاغل سخت و زیان‌آور شد.

۹۵ هزار نفر در صف دریافت بیمه بیکاری کرونا
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: طبق آخرین آمار، افرادی که بیکاری شان تحت تاثیر شیوع کرونا از اسفند استمرار داشته و یا اینکه از ابتدای خرداد ماه بیکار شده اند ۱۵۵ هزار و ۷۰۰ نفر هستند.