داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اربعین
احتمال حضور سخنرانان و مداحان در پیاده‌روی اربعین
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷

مسئول کارگروه برنامه‌ریزی مراسم اربعین حسینی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال باتوجه به شرایط کرونا، این کمیته بنا دارد درصورت صدور مجوز دولت عراق سخنران و مداح به عراق اعزام کند.

هرگونه راهپیمایی به سمت مرزها ممنوع است
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶

ستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: تمامی مرزهای کشور با عراق مسدود بوده و هرگونه تجمع و راهپیمایی به سمت مرزها و اماکن مقدسه ممنوع است.

آخرین خبرها از سریال اربعینی «نجلا»
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

سریال «نجلا» که برای پخش در اربعین آماده می شود، در حال تصویربرداری در آبادان است.

توقف همه پروازهای ایران به عراق تا روز اربعین
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: همه پروازهای شرکت‌های هواپیمایی کشورمان به عراق تا اربعین متوقف شده و پروازی به نجف و بغداد نداریم.

روحانی: مجازات برای کسانی که ماسک ندارند
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

رئیس‌جمهور با اشاره به تصمیم ستاد مقابله با کرونا برای تعیین مجازات برای کسانی که ماسک ندارند، گفت: ۱۴ درصد افرادی که بستری هستند قبلا کرونا گرفته بودند و ناچاریم مقررات و نظارت‌ها را تشدید کنیم.

راوی سفر اربعین باشید
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

امسال با توجه به حضور ویروس حقیر و البته خطیر کرونا حضور همگانی در پیاده روی اربعین برای شیعیان فراهم نیست. همین عامل قطعا باعث دل‌تنگی بیشتر برای زائران سال‌های گذشته است. شاید این بهانه تقویت کننده خواست مسافران سال‌های گذشته اربعین برای یادآوری خاطرات‌شان باشد. روایت اولین سفر اربعین.

ایرج مسجدی: هموطنان ایرانی به هیچ وجه به سمت مرز نیایند
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد از هموطنان ایرانی خواست که به هیچ وجه به سمت مرزهای ایران و عراق نیایند و گفت: دولت عراق امسال زوار خارجی اعم از ایرانی و سایر کشورها را پذیرا نیست.

طرح امنیتی ویژه اربعین در عراق
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

طرح امنیتی ویژه اربعین حسینی (ع) در استان دیالی عراق نهایی شد و سه هزار رزمنده سازمان الحشد الشعبی در این طرح مشارکت خواهند داشت.

فیلم: ممنوعیت ورود زوار به مرز مهران
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

استاندار ایلام با اشاره به اینکه ورود زوار به مرز مهران به هر شکلی ممنوع است، گفت: از ورود زائران به استان جلوگیری می شود.

سخنگوی دولت: برنامه‌ای برای اربعین نداریم
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت گفت: امسال برنامه ای برای اربعین وجود ندارد و عده‌ای با خبررسانی‌های کاذب موجب تحریک مردم برای حضور در مرزها می‌شوند.