داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اسامه-بن-لادن
بن‌لادن ۱۱ سپتامبر کجا بود؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

در تمام مدتی که رئیس جمهور آمریکا، وزیر خارجه و وزیر دفاع ایالات متحده روی صفحه تلویزیون ظاهر می‌شدند و آخرین پیگیری‌ها و جستجوهای نیروهای آمریکا برای پیدا کردن عامل اصلی حمله به برج‌های تجارت جهانی را اطلاع‌رسانی می‌کردند، از مقر اختفا و رفت و آمدهای بن‌لادن خبر داشتند. از سپتامبر 2001 تا می 2011 که بن‌لادن شناسایی و کشته شد، آمریکا می‌دانست او کجاست.

طرفداری برادرزاده بن لادن از دونالد ترامپ
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

برادرزاده سرکرده سابق القاعده در مصاحبه‌ای مدعی شد با ریاست‌جمهوری ترامپ جلوی وقوع یک حادثه ۱۱ سپتامبر دیگر گرفته می‌شود.

قاتل بن لادن از لحظه مرگ رهبر القاعده گفت
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷

در نهمین سالروز کشته شدن اسامه بن لادن، عضو سابق نیروهای ویژه "ناوی سیلز" آمریکا که گلوله مرگ‌بار را به سرکرده سابق القاعده شلیک کرد، جزئیات جنجالی را درباره این عملیات برملا کرد.

امیرمهدی ژوله در نقش «بن لادن»
۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

فیلم سینمایی«ملاقات با جادوگر» به تهیه کنندگی حمید اعتباریان و کارگردانی حمید بهرامیان در اطراف تهران کلید خورد و امیرمهدی ژوله جلوی دوربین رفت.

مرگ فرزند بن‌لادن؛ تقلب ترامپ از روی دست اوباما؟
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

آمریکا اعلام کرده اطلاعات دسته اولی را یافته است که نشان می‌دهد حمزه بن‌لادن فرزند اسامه بن‌لادن و جانشین احتمالی او به قتل رسیده است! در این گزارش ادعا شده که سه تن از مسئولین بلندپایه آمریکایی این اطلاعات را تأیید کرده‌اند.

الگوبرداری کشورهای منطقه از ایران آمریکا را می‌ترساند
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

«مری آن رایت» معتقد است ایران نقشی مهمی در منطقه دارد و بسیاری از دولت‌ها از سیاست‌های ایران در منطقه حمایت می‌کنند که این دقیقاً مشکل آمریکا با ایران است.