داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار غلامرضا-تاجگردون
تاجگردون، دلاویز، امامی و مدیرعامل فراری بانک سرمایه
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس را که این روزها موضوع تایید و ردصلاحیتش در انتخابات مجلس خبرساز شده، در فضای سیاست و رسانه به عناوین مختلفی می‌شناسند. یکی از پررنگ‌ترین نکاتی که درمورد او مطرح است، مهره‌چینی و جاگذاری مدیران مختلف در بدنه‌ی دستگاه‌ها و شرکت‌های مختلف از سوی اوست. به تنها یکی از این موارد که در پرونده‌‌های مورد بررسی‌ام با آن مواجه شدم می‌پردازم.

صلاحیت تاجگردون و حسنوند تایید شد
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷

نمایندگان گچساران و اندیمشک در مجلس نامه تایید صلاحیت خود را دریافت کردند.

اخذ مالیات از خودروها و خانه های لوکس
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در مورد مصوبات این کمیسیون گفت: اخذ مالیات از خانه های لوکس ۱۰ میلیارد تومان و بالاتر و خودروهای لوکس بالای یک میلیارد تومان در بودجه سال آینده مصوب شد.

تاجگردون: رقم واقعی بودجه باید شفاف شود
۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ گفت که تلاش می‌کنیم تا درآمدهای حاصل از صادرات بنزین و میزان برداشت از منابع صندوق توسعه ملی در سقف بودجه لحاظ شود چون باید بودجه شفاف باشد.

بر اساس قانون، بودجه، یک ساله است و نمی‌توان آن را برای دو سال تصویب کرد
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه دولت، علت اصلی تاخیر در تقدیم لایحه اصلاح ساختاری بودجه به مجلس است‏، گفت: دولتمردان برای این اصلاح ساختار، جدی نیستند.

انقلاب هدفمندی یارانه‌ها در اصلاح ساختار اقتصادی کشور بعید است
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

رئیس «کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس» با بیان این که دولت ۱۰ پارامتر اصلاح ساختار اقتصادی را به شورای هماهنگی سران قوا ارائه داده است، تصریح کرد: همچنان در این زمینه بحث و تبادل نظر صورت می‌گیرد و در حال حاضر چارچوب یک الی دو پارامتر آن اعم از موضوع تامین اجتماعی و مالیات‌ها مشخص شده است که باید نهایی شود.

اصلاح ساختار بودجه وارد فاز عملیاتی می‌شود
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: بسیاری از موضوعات مانند مالیات، تامین اجتماعی، یارانه و نفت در اصلاح ساختار بودجه بسیار تغییر خواهند کرد.