داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سخنگوی-دولت
ربیعی: اختلافات جمهوری آذربایجان و ارمنستان راه‌حل صلح آمیز دارد
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

وی به درگیری پیش آمده بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان اشاره کرد و گفت: ما با دقت و نگرانی مناقشه اخیر در مناطق اشغالی جمهوری آذربایجان را تعقیب می‌کنیم. منطقه قفقاز در طول قرن‌های متمادی زیر چتر وحدت بخشِ حوزه تمدنِ اسلامی-ایرانی، جغرافیای همزیستی وآشتی ادیان، زبان‌ها و هویت‌های فرهنگی و دینی گوناگون بوده اما از هنگامی که برجسته‌سازی استعماریِ اختلاف‌های هویتی عرصه را بر مشترکات قرونِ تمدنی تنگ کرد شاهد عملیاتی از قبیل مهندسی ترکیب جمعیتی و پاکسازی های قومیتی وتبعید های دسته جمعی بوده‌ایم.

سخنگوی دولت: برنامه‌ای برای اربعین نداریم
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت گفت: امسال برنامه ای برای اربعین وجود ندارد و عده‌ای با خبررسانی‌های کاذب موجب تحریک مردم برای حضور در مرزها می‌شوند.

ربیعی عازم سیستان و بلوچستان شد
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت به سیستان و بلوچستان سفر کرد.

ربیعی: نگران مکانیسم ماشه نیستیم
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

سخنگوی دولت گفت: ما از فعال شدن مکانیسم ماشه نگران نیستیم اما نگران ماشه‌ای هستیم که به هر دلیل اعم از ناآگاهی یا بی‌دقتی در کشورمان چکانده شود.

ربیعی: فروش اوراق سلف نفتی کماکان در دستور کار دولت است
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸

سخنگوی دولت گفت: فکر کنم آقای جهانگیری نیز در این زمینه صحبتی کردند و طبق صحبتی که امروز صبح با ایشان داشتم این طرح کماکان جزء طرح های مهم دولت محسوب می شود و ما معتقد هستیم اجرای آن در شرایط فعلی هم برای مردمی که دارایی های خرد و اندک دارند و هم برای کاهش نقدینگی، کنترل تورم و امکان سرمایه گذاری جدید مفید است.

ربیعی: وکلای خوبی برای پرونده ویلموتس استخدام شده اند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱

سخنگوی دولت گفت: جامعه ما به قهرمان نیاز دارد و بیش از هر زمان دیگری نیاز است که کنار هم باشیم.

ربیعی: با دو ویروس تحریم و کرونا مبارزه می‌کنیم
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

سخنگوی دولت گفت: دو گانه‌هایی که در دوران مبارزه با کرونا ایجاد شده مقابله با این ویروس را سخت کرده است.

حمایت از بازار سرمایه استراتژی دولت است
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

سخنگوی دولت گفت: اظهارات مربوط به دستکاری در بورس بی‌اساس است. فراز و نشیب‌ها عوامل متعدد دارد؛ قطعاً حمایت از بازار سرمایه استراتژی دولت است.

ربیعی: اسنپ بک اصطلاحی ژورنالیستی است
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

سخنگوی دولت گفت: اصصلاح اسنپ‌بک در هیچ کدام از قراردادهای برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت استفاده نشده، آمریکا عمدا از این کلمه برای القاء برگشت خودکار سوء استفاده می‌کند.

سخنگوی دولت پلاسما اهدا کرد
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت، پس از گذران دوران نقاهت و برای حمایت از سنت نذر خون در ماه محرم به جمع اهداکنندگان پلاسما پیوست.