داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مدارس
چگونگی بازگشایی مدارس در مناطق قرمز، زرد و سفید اعلام شد
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط سال تحصیلی آینده اظهار کرد: تصمیم‌گیری نحوه فعالیت مدارس در مناطق زرد با شورای مدارس و در چارچوب ضوابط اعلام‌شده از سوی آموزش‌وپرورش خواهد بود.

حاجی میرزایی: زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

وزیر آموزش و پرورش اظهارکرد: زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود و کیفیت برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت شرایط پروتکل‌های بهداشتی تعیین می‌گردد.

کرونا و تکلیف بازگشایی مدارس
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش‌وپرورش به برخی سؤالات مطرح‌شده در خصوص"«کرونا و تکالیف مدارس در سال آینده» پاسخ داد.

اسماعیلی: شرایط کرونا حاد بماند، مدارس باز نمی‌شود
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم اتخاذ تصمیمات مناسب برای آغاز سال تحصیلی جدید تاکید کرد: اگر شاهد حاد شدن وضعیت باشیم ممکن است در کنار اعمال محدودیت‌ها بازگشت به وضعیت تعطیلی را نیز بار دیگر تجربه کنیم.

برنامه چگونگی فعالیت مدارس از شهریور ابلاغ شد
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

حاجی‌میرزایی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای آغاز مدارس در شهریور متناسب با شرایط کرونا تعطیلی پنج‌شنبه‌ها لغو شد.

سال تحصیلی آینده آموزش ترکیبی است
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

معاون توسعه منابع سازمان پژوهش گفت: در شرایط فعلی محتوای آموزشی را ترکیبی از آموزش مکتوب و مجازی پیش می‌بریم.

مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال ۱۳۹۹ تمدید شد
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال ۱۳۹۹ را برای شرکت در کنکور ۹۹ تمدید کرده است.

زالی: بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریور پیشنهاد بود!
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

فرمانده عملیات و مدیریت مقابله با کرونا در استان تهران همچنین به بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریورماه اشاره کرد و گفت: این تاریخ پیشنهادی بوده و بر اساس شرایط آن زمان تصمیم‌گیری انجام خواهد شد. مدل‌هایی برای این موضوع پیشنهاد شده است که در جلسات بعدی به آن پرداخته خواهد شد و تصمیم‌گیری می‌شود که از آن جمله می‌توان به استفاده از ظرفیت آموزش مجازی اشاره کرد.

دانش‌آموزان زوج و فرد به مدرسه می‌روند
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

وزیر آموزش و پرورش گفت: مدارس روزهای پنجشنبه دایر است و دانش‌آموزان در قالب دو گروه در روزهای زوج و فرد به مدرسه می‌آیند.

تعطیلی پنجشنبه‌ها برای مدارس لغو شد
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

روحانی گفت: از این پس مبنای قرمز یا سفید بودن استان‌ها از ویروس کرونا، مربوط به یک استان نیست و فقط شهرستان‌های قرمز آن استان معرفی می‌شود. هر استانی که بخشی از آن دچار مشکل شود، بلافاصله باید مشکل به ستاد مقابله با کرونا استانی اطلاع داده شود.