داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مدارس
دانش آموزان ناقلین خوب برای کرونا هستند
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با بیان اینکه دانش آموزان ناقلین خوبی برای کرونا هستند، گفت: ۱۵۸ شهر کشور در شرایط قرمز کرونا قرار دارند.

هزینه لباس فرم دانش‌آموزان حداقل ۲ هزار میلیارد تومان است
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

در کل کشور ۱۴/۶ میلیون دانش‌آموز مشغول به تحصیل هستند که اگر هر دانش‌آموز به طور میانگین ۱۴۰ هزار تومان برای لباس فرم هزینه کند، رقمی در حدود ۲ هزار میلیارد تومان بار مالی به خانواده‌های دارای دانش‌آموز تحمیل می‌شود.

حاجی میرزایی: ظرفیت شاد سه برابر می شود
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳

وزیر آموزش و پرورش درباره رایگان شدن اینترنت شبکه شاد اظهار کرد: کسانی که از بستر شاد استفاده می‌کنند اینترنت شان رایگان است، سرعت این شبکه هم پایین نیست و مشکلاتی که در شاد وجود دارد به جهت این است که ۱۹۷ هزار معلم ما ثابت نیستند و شامل آموزشیاران نهضت و معلمان خرید خدمات آموزشی و... می‌شود؛ بنابراین یکی دو هفته طول می کشد تا کلاس‌ها شکل گیرد.

مدارسی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند یک هفته تعطیل می‌شوند
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگر میزان درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در یک مدرسه کمتر از ۵۰ درصد باشد، آن مدرسه باید تا زمان رفع مشکل به مدت یک هفته تعطیل شود.

تصاویر: حاج قاسم به کتاب‌‌های درسی آمد
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲

تصاویر و محتوای مرتبط با «سردار شهید قاسم سلیمانی» به کتاب‌‌های درسی دانش‌آموزان در پایه‌های مختلف تحصیلی اضافه شده است.

مدارس و آموزشگاه‌های رتبه برتر‌های کنکور امسال
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸

نفرات برتر کنکور سراسری ۹۹ به نکات جالبی درباره نوع مدرسه، کلاس‌های آموزشی کنکور و کتاب‌های کمک آموزشی مورد استفاده پرداختند که در این خبر مرور می‌کنیم.

مدیران مدارس، مسئول رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی هستند
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸

رئیس جمهور در پی گزارش کمیته درمان ستاد ملی مقابله با کرونا از افزایش نسبی آمار مبتلایان و افراد بستری در برخی مناطق از جمله تهران، اظهار داشت: این آمار گواهی بر صحت مصوبات و پروتکل‌هایی است که ستاد ملی مقابله با کرونا تاکنون تصویب کرده و برای اجرا ابلاغ شده‌اند.

گزارشی از ابتلای دانش‌آموزان به کرونا نداشتیم
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱

حاجی‌میرزایی گفت: هر تصمیمی درباره بازگشایی تابع ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت است و تاکنون هم گزارشی از ابتلا به کرونا نداشتیم.

کدام معلمان می‌توانند دورکاری کنند؟
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

مدیرکل دفتر سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات دورکاری معلمان دارای بیماری گفت: یکی از مشکلات این است که برخی دانش‌آموزان ماسک نمی‌زنند.

فیلم: سادات لاری: کنترل سلامت دانش آموزان در مدارس دشوار است
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت درباره بازگشایی مدارس گفت: فقط ۱۵ درصد دانش آموزان تهرانی به مدرسه رفتند. کنترل سلامت دانش آموزان در مدارس مشکل است