داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
اعتراض معلمان آمریکایی به بازگشایی مدارس
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

گروهی از معلمان آمریکایی در برخی ایالت‌ها از درون اتومبیل‌های خود به تصمیم برخی فرمانداران برای ادامه بر‌گزاری کلاس‌ها به صورت حضوری اعتراض کرده‌اند.

با اوضاع کنونی، سال تحصیلی غیرحضوری می‌شود
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه اوضاع کنونی کشور نشان می‌دهد که برای سال تحصیلی آتی آموزش حضوری نخواهیم داشت؛ بنابراین باید خود را برای وضعیت قرمز و زرد آماده کنیم گفت: سؤال عمده آن است که نحوه مواجه ما با معلمان، دانش‌آموزان و اولیای آنها در این شرایط چگونه باید مدیریت شود تا نگرانی‎های اوضاع کرونایی آن‎ها را کاهش دهیم؟

جزئیات آغاز فعالیت مدارس در سال جدید تحصیلی
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸

معاون آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینکه ۹ مدل برای آغاز سال تحصیلی پیشنهاد شد، درباره نحوه آموزش دانش‌آموزانی که به شاد دسترسی ندارند، توضیح داد.

حاجی میرزایی: تنها ۴۰ درصد کلاس‌های درس حضوری است
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه توسعه طرح خرید خدمات آموزشی به دلیل اشکالات متوقف شد، گفت: مذاکراتی برای اینترنت و تبلت دانش‌آموزان در حال انجام است.

زمان آغاز قطعی سال تحصیلی اعلام شد
۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

وزیر آموزش‌وپرورش اظهار کرد: شروع سال تحصیلی قطعاً ۱۵ شهریور و آموزش‌ها متناسب با شرایط سفید، زرد و قرمز مناطق ارائه خواهد شد.

زالی: تهران، شرایط برگزاری هیچ آزمونی را ندارد
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

زالی با تاکید براینکه تهران شرایط برگزاری هیچ آزمونی را ندارد، گفت: برگزاری آزمون‌ها در این استان مخاطره آمیز است.

مدل آموزش سال تحصیلی جدید بستگی به شرایط دارد
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

وزیر آموزش و پرورش گفت: قطعاً شروع سال تحصیلی ۱۵ شهریور ماه است، اما اینکه در ۱۵ شهریور آغاز سال تحصیلی را چگونه برگزار کنیم، بستگی به شرایط دارد.

فعالیت اداری مدارس در تعطیلات کرونا تداوم دارد
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

ثقفی گفت: تعطیلی های در نظر گرفته شده ستاد ملی کرونا برای فعالیت‌های آموزشی است و کارهای اداری مدارس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

چگونگی بازگشایی مدارس در مناطق قرمز، زرد و سفید اعلام شد
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط سال تحصیلی آینده اظهار کرد: تصمیم‌گیری نحوه فعالیت مدارس در مناطق زرد با شورای مدارس و در چارچوب ضوابط اعلام‌شده از سوی آموزش‌وپرورش خواهد بود.

حاجی میرزایی: زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

وزیر آموزش و پرورش اظهارکرد: زمان بازگشایی مدارس ۱۵ شهریورماه خواهد بود و کیفیت برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری و غیرحضوری متناسب با رعایت شرایط پروتکل‌های بهداشتی تعیین می‌گردد.