داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علی-ربیعی
تبیین پنج استراتژی دولت در بخش مسکن از سوی ربیعی
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

ربیعی درباره وضعیت بازار مسکن، گفت: مسائل امروز بازار مسکن تابع بازارهای دیگر همچون کالا و ارزو همچنین نقدینگی انباشته شده و تمایل مردم به حفظ سرمایه است.

ابراز همدردی سخنگوی دولت با ملت و دولت لبنان
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

علی ربیعی‌ با صدور پیامی ضمن اعلام همدردی با مردم لبنان، جان‌باختن شماری از شهروندان لبنانی در حادثه انفجار بندر بیروت را به ملت و دولت این کشور تسلیت گفت.

ربیعی: حوزه مسکن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم هیچ وقت تعطیل نبود
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

سخنگوی دولت گفت: بیش از یک میلیون ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت دوازدهم تکمیل شده که عموما فاقد زیرساخت لازم بوده‌اند و دولت زحمات زیادی برای ساخت آن متحمل شده است.

۱۰هزار میلیارد وام کرونایی پرداخت شد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱

سخنگوی دولت گفت: تاکنون درخواست مبلغ ۱۰۳ هزار و ۵۷ میلیارد ریال در قالب تسهیلات از سوی بنگاه‌های ثبت نام شده، تخصیص داده شده است.

عزاداری تعطیل‌بردار نیست
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲

سخنگوی دولت گفت: فشار برای انجام شعائر اگر با عواقب وخیم برای سلامت مردم همراه شود، ضربه‌ای تاریخی به مراسم عزاداری و روح مشارکت ایرانیان در این مراسم وارد خواهد کرد.

طرح قیر رایگان باعث فساد آفرین ست
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

سخنگوی دولت گفت: تجربیات گذشته نشان داد که دادن قیر مجانی باعث فساد و عدم شفافیت شده است و نتیجه چندانی عاید توسعه کشور نکرده است و به همین دلیل شورای نگهبان همواره بر این موضوع حساسیت داشت.

دلنوشه ربیعی؛ کرونا از نمای نزدیک
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

سخنگوی دولت در یادداشتی با عنوان «کرونا از نمای نزدیک» نوشت: نظام درمان از اولین روزهای کرونا در کانون دید جامعه قرار گرفت اما اکنون که خود مبتلا شده‌ام شناخت واقعی‌تری کسب می‌کنم. من حالا خیلی بهتر می‌فهمم که چرا باید هر انسانی به شکل حداکثری مراقب باشد تا به این بیماری دچار نشود.

هشدار جدی ربیعی به آمریکایی‌ها درپی تعرض هوایی آنها
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱

علی ربیعی در واکنش به تعرض جنگنده‌ آمریکایی برای هواپیمای ایرانی گفت: آمریکا به قوانین و مقررات هوانوردی هم پایبند نیست؛ مسئولیت هر اتفاقی در آینده که سلامت و جان غیرنظامیان را در خطوط هوایی به مخاطره بیندازد بر عهده آمریکا بوده و باید منتظر عواقب آن هم باشد.

ربیعی به کرونا مبتلا شد
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

جلسه هفتگی علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهور و سخنگوی دولت به دلیل ابتلای وی به کرونا این هفته برگزار نمی شود.

ربیعی: خبرهای خوبی از آزادسازی پولمان در برخی کشورها می رسد
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

ربیعی با تاکید بر اینکه خبرهای خوبی از آزادسازی پولمان در برخی کشورها می رسد بیان داشت: ما تحقق درآمد ۴۰ میلیارد دلاری را دنبال می‌کنیم. آقای زنگنه هم دارند برای فروش بیشتر نفت تلاش می کنند.