داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیمارستان
عکس: مهران رجبی :کرونا بی رحم است
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۸

مهران رجبی گفت: تازه از بیمارستان مرخص شدم .

حریرچی: ظرفیت تخت‌‌های برخی بیمارستان‌‌ها تکمیل است
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به تکمیل ظرفیت تخت‌‌های برخی بیمارستان‌‌ها اظهار داشت ۵۰ درصد بستری‌های کرونایی مراقبت ویژه فوت می‌کنند.

نماینده مجلس سکته قلبی کرد
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

عضو هیئت رئیسه مجلس به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد.

عکس: شیخ حسین به منزل رفت
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

حجت‌الاسلام حسین انصاریان که مدتی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء به علت ابتلا به کرونا بستری بود، روز گذشته از بیمارستان مرخص شد.

رشد ۱۰ درصدی بستری‌های کرونا در تهران
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی موارد بستری کرونا در بیمارستان‌های تهران، گفت: برای فصل پاییز که همزمانی کرونا و آنفلوآنزا اتفاق می‌افتد به دنبال افزایش تخت‌ها و جذب نیروی جدید در مراکز درمانی هستیم.

روحانی: به اندازه کل تاریخ کشور در این دولت، ساخت و تجهیز بیمارستان انجام شد
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

رئیس‌جمهور گفت: اگر بازسازی و نوسازی تخت‌های بیمارستانی را در کنار ایجاد تخت قرار دهیم، مجموعاً به اندازه کل کار درمانی که در تاریخ ایران تا سال ۹۲ انجام گرفته در این دولت انجام گرفته و تکمیل خواهد شد و این موجب شادمانی ماست.

۲۰ درصد ماموریت‌های اورژانس کرونایی است
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

رئیس اورژانس تهران گفت: در تهران ۳۷ پد بالگرد داریم و نقاط استراتژیک هم مشخص شده است، البته ما در پایتخت نیاز به ۵۴ پد بالگرد داریم که باید ۱۷ پد دیگر هم ساخته شود.

فیلم: لحظاتی از راز و نیاز خالصانه شیخ حسین انصاریان در بیمارستان
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

لحظاتی از راز و نیاز خالصانه حجت‌الاسلام انصاریان در بیمارستان را می‌بینید.

وزارت بهداشت: فعلا شرایط بیمارستان‌ها باثبات است
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

رئیس مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی وزارت بهداشت با بیان اینکه در حال حاضر بیمارستان‌ها در وضعیت با ثبات قرار دارند، در عین حال گفت: مردم بی‌مورد به بیمارستان‌ها مراجعه نکنند و اگر شخصی نسبت به ابتلایش به کرونا مشکوک است، بهتر است به کلینیک‌های سرپایی و مراکز جامع سلامت مراجعه کند؛ چراکه ورود به بیمارستان خود عامل خطر برای ابتلا محسوب می‌شود.

فیلم: تصاویری از استاد انصاریان در بیمارستان
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

فیلمی از حجت‌الاسلام انصاریان در بیمارستان هنگام اذان ظهر امروز/ دفتر اطلاع‌رسانی حجت‎‌الاسلام انصاریان: با عنایت الهی و دعای مؤمنین، روند درمانی مناسب و حال عمومی استاد رو به بهبود است.