داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-سلامی
مجلس یازدهم حامی قاطع فرمانده سپاه
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

نمایندگان مجلس امروز (سه‌شنبه) بعد از سخنرانی سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه با سر دادن شعارهای انقلابی حمایت قاطع خود را از او اعلام کردند.

سرلشکر سلامی: جنگ نظامی اساسا منتفی است
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه راه‌های نظامی بسته است و جنگ اساسا منتفی است، گفت: هرگز راه سعادت ما از درون تعامل با دشمن عبور نمی‌کند.

سرلشکر سلامی؛ جنگ و مقاومت ادامه دارد
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

فرمانده کل سپاه گفت: امروز اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی باعث شکست طرح‌های دشمنان شده و نگذاشته دشمن اهداف سیاسی خود را در جهان اسلام دنبال کند.

جوانان قادرند از تحریم عبور کنند
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

فرمانده کل سپاه گفت: ما توانستیم از تحریم یک فرصت بسازیم و این فرصت نیز همین پیشرفت‌های علمی و فناوری‌های شتابداری است که حداقل در عرصه قدرت دفاعی آن را ملاحظه می‌کنیم.

سلامی: مانند جنگ‌های گذشته بر دشمن غلبه خواهیم کرد
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سپاه با وجود تحریم‌ها اجازه توقف هیچ طرحی را نمی‌دهد، گفت: سپاه پاسداران از همه ظرفیت‌ها برای آبادانی ایران اسلامی استفاده و مانند جنگ‌های گذشته بر دشمن غلبه خواهیم کرد.

سرلشکر سلامی شهادت سردار خدادی را تسلیت گفت
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

فرمانده کل سپاه در پیامی شهادت معاون ایمنی و اقدامات تامینی سپاه را تسلیت گفت.

فرماندهان ارتش و سپاه مهمان مجلس می‌شوند
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶

فرماندهان ارتش و سپاه به عنوان سخنرانان جلسه علنی مجلس به مناسبت هفته دفاع مقدس هفته آینده در صحن حاضر می‌شوند.

سلامی: هر روز قدرتمندتر می‌شویم
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما محکم و با ثبات قدرت‌افزایی می‌کنیم، اظهار داشت: نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه است.

سلامی: مردم آمریکا اکنون مرگ بر آمریکا می‌گویند
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

فرمانده سپاه درباره تهدیدات اخیر سران آمریکا گفت: آمریکا نمادهایش را از دست داده است و حتی مردم آمریکا اکنون مرگ بر آمریکا می‌گویند. مردم مجسمه‌های نمادین را در آمریکا به زیر کشیده و پرچم آمریکا را به آتش می‌کشند.

سلامی: امکان غلبه نظامی بر جمهوری اسلامی ایران ممکن نیست
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

فرمانده کل سپاه گفت: جنگ بعد از دفاع مقدس خاتمه پیدا نکرد بلکه تغییر شکل و تغییر ماهیت داد. وقتی دشمن از تفوق در عرصه نظامی ناکام ماند و متوجه شد که امکان غلبه نظامی بر جمهوری اسلامی ایران به دلیل رهبری مستحکم و نیرومند و الهی از یک سو و یک ملت شرافتمند و مبارز و خستگی ناپذیر و مقاوم از سوی دیگر ممکن نیست رویکرد خود را به سایر عرصه‌های جنگ منتقل کرد.