داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بانک
تلاش بانک بزرگ آمریکایی برای دلجویی از سیاه‌پوستان
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳

گروه بانکداری گلدمن‌ساکس، گروهی تشکیل داده تا استخدام‌های خود از میان سیاه‌پوستان را افزایش دهد و پیشرفت و حفظ مقام یا شغل در میان کارمندان سیاه‌پوست را بهبود بخشد.

هزینه خانوار کارگری چقدر شد؟
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

رئیس کمیته دستمزد شورای اسلامی کار درباره هزینه زندگی کارگران گفت: میانگین هزینه سبد معیشت خانوار در حداقلی ترین حالت در سال ۹۹به ۶میلیون و ۴۰۰هزار تومان تا ۶میلیون و ۸۰۰هزار تومان رسیده است،فاصله بین هزینه و درآمد بسیار زیاد است.

پرداخت وام ۲۰ میلیونی تومانی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان آغاز شد
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز پرداخت وام ۲۰ میلیونی تومانی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان خبر داد.

سود هنگفت شرکت‌های بورسی از واریز نکردن پول مردم در سجام
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

شرکت‌های بورسی، بانک‌ها را به جای سامانه سجام، برای واریز سود مجامع معرفی می‌کنند. برخی از سودها آنقدر ناچیز است که سهامدار به بانک مراجعه نمی‌کند و شرکت‌ها از مجموع این سود ناچیز، پول هنگفتی را به جیب می‌زنند.

۶۴ درصد از اشتغال کشور مربوط به بنگاه‌های خُرد است
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷

از حدود ۲۴ میلیون شاغل کشور، ۱۵/۴ میلیون نفر از آنان (معادل ۶۴ درصد کل شاغلان) در بنگاه‌های خُرد با ۱ تا ۴ نفر کارکن مشغول فعالیت هستند.

هزینه سرویس پیامکی بانک‌ ها افزایش یافت
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

با توافق صورت گرفته بین بانک‌ها هزینه سرویس پیامک بانکی در سال جاری به ۱۵ هزار تومان افزایش یافت.

نرخ سود سپرده‌گذاری بانک‌ها از بانک مرکزی اعلام شد
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸

براساس دستورالعمل عملیات بازار باز و اعطای اعتبار در قبال وثیقه توسط بانک مرکزی و مصوبه هیات عامل بانک مرکزی، نرخ سود سپرده‌گذاری بانک‌ها نزد بانک مرکزی ۱۰ درصد خواهد بود.

شرایط عجیب برخی بانک‌ها برای افتتاح حساب
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸

برخی بانک ها برای افتتاح حساب مشتریان جدید شرط کرده اند که حتماً از اداره پست نامه بیاورند، ضمن آنکه از آنها اجاره نامه و کپی آن را هم می خواهند.

دستور رئیسی به معاونت پیشگیری از جرم برای رصد عملکرد بانک‌ها
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

معاون قوه قضاییه با اشاره به قراردادهای غیر شفاف بانکها گفت: رئیس قوه قضائیه دستور داده در پرونده قضایی بانک‌ها مشخص شود اتفاقاتی که می‌افتد با قانون و شرع تطبیق دارد یا خیر.

سقف پرداخت نقدی به مشتریان بانک‌ها تعیین شد
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه‌ای به بانک‌ها، سقف پرداخت وجه نقد به مشتریان را در موسسات اعتباری ۴۵ میلیون تومان تعیین کرد.