داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-برنامه-و-بودجه
جلسه فوق العاده هیئت دولت در مورد بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

اولین جلسه فوق العاده هیئت دولت در مورد بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد.

بسیاری از دستگاه‌ها زمان حسابرسی پاسخگو نیستند
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: بسیاری از نهادها وقتی بودجه می‌خواهند، در صف دولت و مجلس هستند اما وقتی نوبت به حسابرسی می‌شود، خود را در مقام پاسخگویی نمی‌دانند.

تنظیم بودجه ۱۴۰۰ با دلار ۱۱ هزار تومانی
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه سال۱۴۰۰ قبل از ۱۵ آذر تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود، گفت: در این لایحه قیمت دلار بین ۱۱هزار تا ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان محاسبه شده است.

بازی نوبخت در زمین ترامپ
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

سوال مهم از آقای نوبخت این است که آیا ایشان وزیر خزانه‌داری دولت ترامپ و به طور کلی دولت آمریکاست که اینچنین سیگنالهای یاس و ناامیدی و چشم‌انتظاری به واشنگتن می‌دهد یا رئیس سازمان برنامه و بودجه دولت ایران؟

نوبخت: لایحه بودجه ۱۴۰۰ تا ۱۵ آذر تقدیم مجلس می‌شود
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲

 رئیس سازمان برنامه و بودجه: از نظر سازمان برنامه و بودجه، برنامه اصلاح ساختار بودجه آماده است و مجلس می‌تواند نسبت به تصویب آن اقدام کند.

زمان ارائه بودجه ۱۴۰۰ به مجلس اعلام شد
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

معاون رئیس سازمان برنامه و بودجه ضمن اعلام مخالفت دولت با طرح اصلاح ساختار احکامی از بودجه سال ۱۴۰۰، گفت: دولت لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ را تنظیم کرده و امکان تغییر آن طبق طرح نمایندگان وجود ندارد چرا که موجب به تعویق افتادن تقویم لایحه به مجلس می‌شود. ما بودجه سال آینده را ۱۲ آذر تقدیم مجلس خواهیم کرد.

افزایش حقوق کارمندان در سال آینده چقدر است؟
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه گفت: حقوق کارکنان و بازنشستگان در بودجه سال آینده با ۲۵ درصد افزایش در نظر گرفته شده است.

سیاسی‌کاری دولت برای طرح معیشتی مجلس!
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: براساس گزارش اخیر وزارت اقتصاد، در ۶ ماهه اول سال جاری ۸۵.۱ درصد از بودجه سال ۹۹ از محل درآمدها محقق شده است. این یعنی دولت به لحاظ کسب درآمد حتی به نسبت سال ۹۸ وضعیت بهتری دارد.

نوبخت: یک هفته در بیمارستان بستری بودم
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: علت عدم اجرای اصلاح ساختار بودجه، این نیست که برنامه‌ای برای آن نداریم و یا خیلی پیچیده است و ما از آن سر در نمی‌آوریم! بلکه به خاطر آن است که اجرای اصلاح ساختار بودجه، کار مشکلی است؛ چون به تضاد منافع دستگاه‌ها برخورد میکند.

قسم جلاله رئیس مرکز آمار درباره تغییر آمارها
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

رئیس مرکز آمار ایران اظهار کرد: مردم آمارها را باور نمی‌کنند و البته بنده هم به مردم حق می‌دهم ولی قسم جلاله می‌خورم که صادقانه وارد این کار شدم.