داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-برنامه-و-بودجه
افتتاح باند رفت قطعه٢ آزادراه تهران- شمال تا قبل از بهار١٤٠٠
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

رئیس سازمان برنامه و بودجه از افتتاح باند رفت قطعه دو آزادراه تهران-شمال در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ خبر داد.

جزییات پرداخت پاداش سال ۹۸ بازنشستگان
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴

رئیس سازمان برنامه گفت:از اول مهرتمام پاداش های ۹۸ پرداخت می‌شود واینکه برخی از دستگاه‌ها اعلام کردند که چون اموال مازاد نداریم نمیتوانیم پاداش بازنشستگان را پرداخت کنیم اشتباه است.

فیلم: انفجار اقتصاد با بمب نقدینگی...!
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

نسیم آنلاین: چه راهکارهایی برای جبران کسری بودجه وجود دارد!؟

کسری بودجه سال ۹۸ چگونه جبران شد؟
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

در حالی نوبخت مدعی شده رقم تحقق منابع بودجه سال گذشته بالغ بر ۹۸ درصد است که مجموع منابع عمومی محقق شده، حدود ۳۴۰ هزار میلیارد تومان بوده و میزان تحقق منابع مذکور نسبت به منابع عمومی پارسال، ۷۵.۸ درصد است.

نوبخت: ایران در محاصره و تنگنا از نظر مالی قرار گرفته است
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کرد: طی سال‌های اخیر با محدودیت منابع به‌صورت جدی مواجه هستیم و نیاز به بازگویی نیست که به چه دلیل کشور بزرگ و برخوردار ایران در محاصره و تنگنا از نظر مالی قرار گرفته است.

چه کسانی بیمه بیکاری دریافت می‌کنند؟
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

در حالی سازمان برنامه و بودجه از واریز بیمه بیکاری اسفندماه ۱۰۳ هزار نفر خبر داد که مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی اعلام کرد، مقرری بیمه بیکاری فروردین ماه از هفته آینده پرداخت می شود.

اولین انتقاد اقتصادی قالیباف از دولت
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

رئیس مجلس شورای اسلامی نسبت به عدم ارائه برنامه مشخص و مدون دولت برای عبور از مشکلات اقتصادی سال ۹۹ و کسری بودجه انتقاد کرد.

نوبخت: برای هراستان‌ برنامه اشتغال ویژه داریم
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه برنامه‌ای برای کاهش فقر مطلق و همچنین آمایش منطقه‌ای و ملی داریم، گفت: رونمایی از سند آمایش منطقه‌ای و ملی به مجلس یازدهم ارائه خواهد شد.

افزایش قیمت مسکن به سود دولت است؟
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

ذی‌نفع شدن دولت در بازار املاک و مستغلات به سبب پیش‌بینی درآمد از محل فروش و واگذاری اموال دولت در بودجه ۹۹، منجر به بروز ابهام در زمینه عزم دولت برای سامان دادن به بازار مسکن با استفاده از ابزارهایی نظیر مالیات‌های تنظیمی شده است.

تایید ۶۸۸ هزار درخواست برای دریافت بیمه بیکاری
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: حدود ۸۲۰ هزار و ۹۳۰ نفر تاکنون در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کرده و حدود ۶۸۷ هزار و ۹۱۱ نفر مشمول بیمه بیکاری شده اند.