داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-برنامه-و-بودجه
فیلم: بازدید نوبخت و فتاح از آزادراه تهران_شمال
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

رئیس بنیاد مستضعفان از هزینه دو هزار میلیارد تومانی ساخت نصف قطعه دو آزادراه تهران - شمال خبر داد و گفت: پیمانکاران قطعه یک آزادراه به قطعه دو منتقل می‌شوند.

میزان عیدی کارمندان تا نیمه بهمن اعلام خواهد شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

یک منبع آگاه در سازمان برنامه و بودجه کشور از تعیین تکلیف میزان عیدی کارکنان تا ۲۰ بهمن خبر داد.

دو ماه تا پایان سال مانده هنوز نرخ رشد اقتصادی اعلام نشده است
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

نزدیک به دو ماه تا پایان سال جاری، خبری از اعلام «عدد و رقم» درباره شاخص‌های مهم اقتصادی کشور نیست و سکوت مراجع آماری در این‌باره همچنان ادامه دارد.

اختصاص فوری ۱۰۰ میلیارد تومان برای سه استان سیل زده
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص فوری ۱۰۰ میلیارد تومان به عنوان تنخواه به سه استان سیل زده سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد.

سازمان برنامه و بودجه: پیش‌بینی مصرف بنزین در سال آینده ۹۴ میلیون لیتر است
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

سازمان برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در سال ۱۳۹۹ مصرف بنزین سهمیه‌ای ۶۷ میلیون لیتر در روز و مصرف بنزین آزاد به ۲۷ میلیون در روز برسد.

ثبت‌نام درخواست برای کمک معیشتی حمایتی غیر یارانه‌بگیرها آغاز شد
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸

بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زمان ثبت درخواست دریافت حمایت معیشتی برای افرادی که در لیست یارانه بگیران نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان نیستند و درخواست خود را در مهلت مقرر در کد دستوری #۶۳۶۹* ثبت کرده اند ، آغاز شد.

۴۱۹هزار خانوار جدید به فهرست یارانه معیشتی اضافه شدند
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه ۴۱۹هزار خانوار جدید حمایت معیشتی دریافت می‌کنند، اعلام کرد: دومین مرحله از کمک‌های معیشتی فردا شب (۱۰ دی‌ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

اختصاص ۱۵ هزار میلیارد تومان برای رفع محرومیت در کشور
۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه هیچ‌وقت به وعده‌های واهی و مذاکره دل نبسته‌ایم، گفت: همواره به امکانات داخل خود تکیه کرده‌ایم.

۳ راهکار برای جبران کاهش درآمدهای نفتی، اگر دولت بخواهد!
۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

با تمرکز بر ظرفیت اقتصادی کشورهای همسایه، صادرات مواد پتروشیمی و استفاده از توان صادراتی معادن می‌توان کاهش درآمدهای نفتی کشور را جبران و مشکل کسری بودجه دولت را هم حل کرد.

بودجه ۹۹؛ یا خیانت است یا شوخی!
۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

کارشناس اقتصادی درباره وضعیت بودجه پیشنهادی دولت برای سال ۹۹ گفت: بودجه شفافیت لازم را ندارد و پر از حباب کسری بودجه است؛ این بودجه یا یک شوخی بزرگ یا خیانت است!