داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
هاشمی: قیمت بلیت مترو ۱۵ هزار تومان است
۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد معاون حمل و نقل شهردار این بود که سهم مردم در بلیط مترو توسط دولت و شهرداری پرداخت شود و این امر به معنای افزایش قیمت بلیط مترو نبوده و نیست.

افکار عمومی منتظر تعقیب کیفری عاملان ترور
۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شهادت دکتر فخری زاده اعلام کرد: انتظار افکار عمومی از دولت، مجلس، قوه قضاییه و نیروهای مسلح در این شرایط، وحدت و انسجام و همگرایی در پیگیری حقوقی و تعقیب کیفری عاملان ترور، شناسایی و مسدود کردن مجاری نفوذ و عملیات موساد در کشور است.

عذرخواهی هاشمی از مردم شمال
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره سوتفاهم ایجاد شده درباره اظهاراتش در مورد خطرشیوع کرونا با افزایش مسافرت به شمال توضیحاتی ارائه کرد.

محسن هاشمی: امیدوارم کرونا دوباره تهران را آلوده نکند
۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

رئیس شورای شهر تهران ضمن هشدار در مورد افزایش آمار ابتلا به کرونا با بازگشت مسافران از شمال به پایتخت گفت: استانداران گیلان و گلستان نظارت جدی بر موضوع کرونا داشته باشند.

محسن هاشمی کاندیداهای احتمالی کارگزاران را معرفی کرد
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲

محسن هاشمی‌ گفت: در چند ماه گذشته، در جلسات شورای مرکزی و کمیته سیاسی حزب کارگزاران، تصمیم گرفته شد که این حزب به‌عنوان یکی از احزاب شاخص اصلاح‌طلب، در انتخابات ریاست جمهوری فعال باشد و از کاندیدای این طیف حمایت کند چرا که تحریم یا انفعال و بی‌تفاوتی در انتخابات، مغایر با روحیه اصلاح‌طلبی و مردم سالاری دینی است.

کاهش ساعت فعالیت مترو و اتوبوس به کمک کرونا آمد
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

رئیس شورای شهر تهران گفت: کاهش ساعت فعالیت اصناف و ناوگان حمل و نقل عمومی سبب افزایش ازدحام و تشدید شیوع کرونا شده است.

تکذیب خبر تعطیلی ۲ هفته‌ای شورای اسلامی شهر تهران
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱

محسن هاشمی: فعالیت شورای اسلامی شهر تهران ادامه دارد و جلسه پیش‌رو در روز سه‌شنبه به دلیل تشدید بیماری کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

شورای شهر تهران دو هفته تعطیل شد
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

رئیس شورای شهر تهران از تعطیلی دو هفته‌ای شورای شهر به دلیل شرایط کرونا خبر داد.

هاشمی: هیچ شهری در جهان مانند این روزهای تهران مرگ و میر ندارد
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

رییس شورای شهر تهران: در تهران روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰  انسان به دلیل ابتلا به کرونا و آلودگی هوا کشته می‌شوند و این میزان تلفات در هیچ شهری در جهان وجود ندارد و اگر اقدامی نشود می‌تواند این عدد بالاتر هم برود.

رئیس شورای شهر: طرح ترافیک باید از در منازل انجام شود
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه یکی از دلائل این همه فوتی در تهران و کلانشهرها آلودگی هواست، گفت: باید طرح ترافیک تشدید شود و خودروها از درب منزل اجازه خروج نداشته باشند.