داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گام-دوم-انقلاب
روایت رهبر معظم انقلاب از تشکیل حکومت جهانی
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

ما آن وقتی می‌توانیم حقیقتاً منتظر به حساب بیاییم که زمینه را آماده کنیم. برای ظهور مهدی موعود (ارواحنافداه) زمینه باید آماده بشود؛ و آن عبارت از عمل کردن به احکام اسلامی و حاکمیت قرآن و اسلام است

قوانین مجلس باید در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب باشد
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی از اعلام آمادگی این فراکسیون برای تطبیق طرح‌ها و لوایح با بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.

«عدالت‌خواهی حقیقی» کمک به تحققِ «حکمرانی اسلامی» است
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب تأکید کردند که: «نارضایتی این حقیر از کارکرد عدالت در کشور نباید به این معنی گرفته شود که برای استقرار عدالت کار انجام نگرفته است. واقعیّت آن است که دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با هیچ دوره‌ی دیگر گذشته قابل مقایسه نیست.» ۱۳۹۷/۱۱/۲۲

شمخانی برای مدیران مسن و تحول اقتصادی نسخه پیچید
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با اشاره به اینکه حضور مدیران جوان در عرصه تصمیم گیری و اجرا لازمه تحول اقتصادی است، خواستار پیشگامی دستگاه های مدعی در پیگیری اهداف گام دوم انقلاب اسلامی شد.

بیانیه گام دوم، نقشه راه آینده ارتش است
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

فرمانده کل ارتش، بیانیه گام دوم انقلاب را نقشه راه تربیتی و آموزشی افسران آینده ارتش دانست.

گام دوم انقلاب باید همراه با جهش انقلابی باشد
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: سرمایه‌های علمی و مدیریتی جوان و ظرفیت‌های بی بدیل بخش خصوصی تضمین کننده شکوفایی اقتصادی و توسعه پایدار است.

بچه مهندس ۳، همسو با فرازهای بیانیه گام دوم
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

فرمانده هوا فضای سپاه، با قدردانی از عوامل ساخت مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳»، گفت: داستان این مجموعه در راستای بخش‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب درباره توسعه علم بود که به آن خوب پرداخته شد.

شورای نگهبان به عنوان داور ملی و بی طرف در انتخابات است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

دبیر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان به عنوان داور ملی و بی طرف در انتخابات، از پیروزی و شکست هیچ جناحی منتفع یا متضرر نمی‌شود.

هدف نهایی بیانیه گام دوم انقلاب رسیدن به تمدن نوین اسلامی است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶

حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هدف نهایی گام دوم رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

ایران در رتبه ۱۵ تولید علم در جهان
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: گزارش اخیر «ان اس اف» که در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شده نشان می‌دهد که ایران به رتبه ۱۵ تولید علم ارتقاء پیدا کرده و در میان این کشورها از رتبه اول تولید علم در جهان برخوردار است.