داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گام-دوم-انقلاب
شمخانی برای مدیران مسن و تحول اقتصادی نسخه پیچید
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با اشاره به اینکه حضور مدیران جوان در عرصه تصمیم گیری و اجرا لازمه تحول اقتصادی است، خواستار پیشگامی دستگاه های مدعی در پیگیری اهداف گام دوم انقلاب اسلامی شد.

بیانیه گام دوم، نقشه راه آینده ارتش است
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸

فرمانده کل ارتش، بیانیه گام دوم انقلاب را نقشه راه تربیتی و آموزشی افسران آینده ارتش دانست.

گام دوم انقلاب باید همراه با جهش انقلابی باشد
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: سرمایه‌های علمی و مدیریتی جوان و ظرفیت‌های بی بدیل بخش خصوصی تضمین کننده شکوفایی اقتصادی و توسعه پایدار است.

بچه مهندس ۳، همسو با فرازهای بیانیه گام دوم
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

فرمانده هوا فضای سپاه، با قدردانی از عوامل ساخت مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳»، گفت: داستان این مجموعه در راستای بخش‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب درباره توسعه علم بود که به آن خوب پرداخته شد.

شورای نگهبان به عنوان داور ملی و بی طرف در انتخابات است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

دبیر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان به عنوان داور ملی و بی طرف در انتخابات، از پیروزی و شکست هیچ جناحی منتفع یا متضرر نمی‌شود.

هدف نهایی بیانیه گام دوم انقلاب رسیدن به تمدن نوین اسلامی است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶

حجت‌الاسلام سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هدف نهایی گام دوم رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.

ایران در رتبه ۱۵ تولید علم در جهان
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: گزارش اخیر «ان اس اف» که در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر شده نشان می‌دهد که ایران به رتبه ۱۵ تولید علم ارتقاء پیدا کرده و در میان این کشورها از رتبه اول تولید علم در جهان برخوردار است.

از حذف انتگرال از کتاب ریاضی دفاع می‌کنم
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه زیرنظام برنامه درسی تقریبا اجرا و وارد فرایند همسوسازی شده است گفت: علاوه بر انتگرال مباحث دیگری هم از کتب درسی حذف شده‌اند. باید اینها کنار بروند تا جا برای مهارت و سبک زندگی باز بشود، حرکت‌هایی شروع شده و سازمان می‌تواند بازطراحی دوره دوم را تا ۱۴۰۰ انجام دهد.

آمریکا دنبال شکاف بین حاکمیت و مردم است
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که آمریکایی‌ها روی آن تمرکز کردند ایجاد یأس در میان مردم و ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم است که بگویند اوضاع خراب است، نمی‌توان به نتیجه رسید.

گام دوم انقلاب می‌خواهد پیام جهانی و منطقه‌ای انقلاب اسلامی را صادر کند
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همانطور که گام اول انقلاب برای بیرون کردن نظام شاهنشاهی و استقرار نظام جمهوری اسلامی گذشت، گام دوم انقلاب با شعار اخراج آمریکا از منطقه آغاز شد.