داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار غلامرضا-جلالی
ورود سازمان پدافند غیرعامل به حوزه‌های اجتماعی
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: سازمان پدافند غیرعامل در رویکرد جدید خود در تلاش است تا با ورود به حوزه‌های اجتماعی بسترهای اجرای مأموریت خود در زمینه ارتقای پایداری ملی را تسهیل کند.

سردار جلالی: واژه اینترنت ملی را نمی‌پسندم
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در بخشی دیگر از این بازدید در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره موضوع اینترنت ملی نیز گفت: البته من خیلی واژه اینترنت ملی را نمی‌پسندم و تاکید دارم که از واژه شبکه ملی اطلاعات استفاده شود چراکه هدف از شبکه ملی اطلاعات جایگزینی به عنوان اینترنت جهانی نیست بلکه شبکه ملی اطلاعات شبکه‌ای در کنار اینترنت است.

راهبرد اصلی دشمن «فشار همه جانبه» مادون جنگ نظامی است
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: راهبرد اصلی دشمن «فشار همه جانبه» مادون جنگ نظامی است و رویکرد مقام معظم رهبری تاکید بر «ایستادگی» و «مقاومت فعال» است.

تهدید ارتش آمریکا تهدید جنگی است
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: زیرساخت‌های پدافندی ایران از وضعیت امنیت نسبی و مناسب برخوردار است اما تهدید ارتش آمریکا تهدید جنگی است که در لایه‌های دیگر باید مورد بررسی قرار گیرد.

سایت پارچین مورد حمله سایبری قرار گرفته بود؟
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل درباره ادعای مطرح شده مبنی بر انفجار تأسیسات گاز پارچین به واسطه هک سیستم‌های رایانه‌ای گفت: تا وقتی به جمع بندی‌ نهایی نرسیم نمی‌توانیم اظهار نظر کنیم.

فیلم: آیا کووید ۱۹ سلاح بیولوژیک است؟
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

سردار جلالی رئیس پدافند غیرعامل: در جنگ بیولوژیک فاعل همیشه مجهول است.

فیلم: آزمایشگاه‌ بیولوژیک و مخفی آمریکا در اطراف ایران!
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱

نسیم آنلاین: افشاگری رئیس پدافند غیرعامل درباره آزمایشگاه‌ های بیولوژیک و مخفی آمریکا در اطراف ایران! سردار جلالی: آمریکا ۲۵ آزمایشگاه بیولوژیک سطح ۴و مخفی با توانایی‌های خاص در اطراف ایران دارد.

فعلا زود است کرونا را سلاحی بیولوژیک بدانیم
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: منشاء توسعه کرونا با شواهد و قرائن تحلیلی و راهبردی وبعضی نکات خبری به دشمن ارجاع می شود، اما اثبات تخصصی آن نیاز به بررسی‌های آزمایشگاهی و مقایسه بین ژنوم ویروس اولیه ثبت شده و نتایج مطالعه بر روی ژنوم های جدید از نظر نوع تغییرات عامدانه روی آن دارد.

منحنی ابتلا به کرونا در هفته های آتی نزولی خواهد شد
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه مهار و کنترل اپیدمی ناشی از ویروس کرونا در دو بعد واقعیت میدانی و افکار عمومی معنا پیدا می‌کند؛ گفت: خوشبختانه در روزهای اخیر یک عزم ملی و هماهنگی در عالی‌ترین سطوح مدیریتی کشور پدید آمده که نتیجه آن مهار نسبی شیوع ویروس کرونا در کشور است.

نقش «Waze» در راه‌بندان‌های اخیر تهران از زبان سردار جلالی
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در خصوص نقش نرم افزار اسرائیلی ویز در راهبندان‌های اخیر تهران، گفت: این نرم افزار در روز غائله اخیر در تهران، همه جمعیت را به سمت اتوبان ها هدایت می‌کرد تا راه‌بندان ایجاد شود؛ در حالیکه در حالت طبیعی کاملا برعکس است و باید مردم را از جای پرترافیک به جای خلوت هدایت می‌کرد.