داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فرهنگیان
مجلس به موضوع حذف کنکور ورود کرد
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

منادی گفت: در گذشته سوء مدیریت‌هایی وجود داشت که وضعیت فرهنگیان در شرایط کنونی است و در مجلس یازدهم به دنبال آن هستیم که نظارت را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.

بخشنامه طرح رتبه‌بندی معلمان به آموزش و پرورش ابلاغ شد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶

رئیس سازمان برنامه و بودجه در بخشنامه‌ای به وزارت آموزش و پرورش رسماً اجرای طرح رتبه بندی معلمان از اول فروردین امسال را ابلاغ کرد.

فعالیت آموزشی سه برابری معلمان در شرایط کرونایی کشور
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

بنابر اظهارات مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر معلمان به جای ۶ ساعت در روز ۱۸ ساعت در فضای مجازی تدریس می کنند.

پیگیری تداوم تعطیلی مدارس در ستاد ملی مبارزه با کرونا
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت؛ درحال حاضر نمی‌توان در مورد تداوم تعطیلی مدارس اظهارنظر خاصی داشت؛ این موضوع در ستاد ملی مبارزه با کرونا پیگیری می‌شود.

اعطای تسهیلات مسکن به فرهنگیان با کارمزد ۱۲ درصد
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳

وزیرآموزش و پرورش گفت: پرداخت تسهیلات احداث مسکن را برای زوجین فرهنگی در کلان شهر تهران تا سقف ۱۶۰ میلیون تومان در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار جمعیت تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان و در سایر شهرها نیز برای زوجین فرهنگی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۱۲ درصد خواهد بود.

رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از ۹ اسفند آغاز می‌شود
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۵

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش جزئیات اسکان نوروزی فرهنگیان را اعلام و از آغاز رزرو اینترنتی از نهم اسفندماه خبر داد.

رئیس ‌جمهور فردا به دانشگاه فرهنگیان تهران خواهد رفت
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: بر اساس شنیده‌ها رئیس جمهور فردا به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه فرهنگیان خواهد آمد.

مصوبه دولت درباره رتبه‌بندی معلمان مانند هندوانه نبریده است
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس درباره مصوبه دولت مبنی بر رتبه‌بندی معملان گفت: این طرح مانند هندوانه نبریده است که نمی دانیم حاصل آن برای فرهنگیان شیرین وقرمز است یا سفید وبی مزه.

نظام رتبه بندی معلمان تصویب شد
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴

معلمان در پنج رتبه، طبقه‌بندی می‌شوند و عوامل امتیاز آور برای ارتقای رتبه بر مبنای تحصیلات - مهارت و توانایی‌ها، دوره های آموزشی، سنوات خدمت و تجربه مربوط محاسبه می‌شود.

دولت قصد دارد بدون ارائه لایحه رتبه‌بندی معلمان حقوق آنها را افزایش دهد
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

رئیس کمیسیون آموزش گفت: خبر‌ها حاکی از آن است که دولت قصد دارد بدون ارائه لایحه رتبه‌بندی معلمان حقوق این قشر را افزایش دهد.