داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تفاوت ۳۳.۷ میلیون تومانی متوسط قیمت مسکن بین منطقه ۱ و ۱۸ تهران
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

براساس گزارش دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه درباره معاملات خردادماه شهر تهران، بالاترین قیمت های معامله شده هر مترمربع واحد آپارتمانی در منطقه یک با ۴۲ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و پایین ترین قیمت ها هم در منطقه ‍۱۸ با ۸ میلیون و ۸۰۸ هزار تومان بوده است.

تاثیر زلزله تهران بر معاملات مسکن تهران
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به کاهش معاملات مسکن در تهران به دلیل وقوع زلزله،گفت: این احتمال وجود دارد بسیاری از سرمایه‌گذاران از خرید مسکن منصرف شوند.

سقوط ۷۰ درصدی معاملات مسکن در فروردین
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

بازار مسکن در اولین ماه از سال ۱۳۹۹ و در شرایط کرونایی با سقوط ۷۰ درصد و ۵۲ درصد سالیانه معاملات به ترتیب در تهران و کل کشور مواجه شد.

صوت: مردم از ترس کرونا، خانه خرید و فروش نمی‌کنند
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

مصطفی قلی خسروی گفت: میزان معاملات اسفند ۹۸ نسبت به ۹۷ حدود ۳۸ درصد کاهش داشته است. حقوق فروردین کارمندان اتحادیه مشاوران املاک را نداریم بدهیم

قیمت آپارتمان ۱۴.۳ درصد در کشور رشد داشته است
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی مسکونی معامله شده نسبت به فصل قبل ۱۴.۳ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۵۹.۶ درصد افزایش داشته است..

ثایت ماندن قیمت مسکن در بازار کرونایی
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

بررسی‌های میدانی حاکی از آن است طی دو هفته اخیر که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرده و تعداد معاملات پایین آمده، قیمت‌ها در بازار مسکن افزایش نیافته اما کاهش محسوسی هم نداشته است.

بانک مرکزی: قیمت مسکن در تهران ۲.۱ درصد افزایش یافت
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

به فاصله ۲ روز بعد از گزارش وزارت درباره افزایش ۳ درصدی قیمت مسکن، در دی ۹۸ بانک مرکزی در گزارشی از رشد ۲.۱ درصد قیمت مسکن در تهران طی دیماه امسال خبر داد.

تورم دی‌ماه مسکن از تورم عمومی جلو زد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲

تورم نقطه به نقطه در حالی طی دی ماه امسال، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۶.۳ درصد تعیین شده که رشد قیمت مسکن در بازه زمانی مقایسه‌ای، بیش از ۲۹.۵ درصد بوده است.

اجاره این آپارتمان‌ها بیش از ۲ میلیارد تومان است
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

با یک جستجوی کوتاه در وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده آگهی به قیمت‌های چند میلیاردی برمیخوریم که در سال‌های گذشته قیمت خرید ملک بودند اما حالا به جای قیمت، به رهن و ودیعه تبدیل شده‌اند.

معاملات مسکن در پایتخت جان گرفت
۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران در آذر ماه امسال با رشد ۱ میلیون تومانی نسبت به ماه گذشته به ۱۳ میلیون و ۴۷۴ هزار تومان رسید.