داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مشکلات-اقتصادی
دشمن دنبال منازعات داخلی است
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

رئیس‌جمهور گفت: از جمله محورهایی که دشمنان این مرز و بوم در کنار جنگ پرفشار و سخت اقتصادی روی آن به عنوان مقوم تحریم‏‌ها، سرمایه‏‌گذاری ویژه کرده‏‌اند منازعات و اختلافات داخلی است.

روحانی حلال مشکلات اقتصادی نیست
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

عضو شورای مرکزی موتلفه گفت:دولت درحالی باعنوان تدبیر وامید روی کار آمد که به نظر می‌رسد امروز خلاف هر دوی آنها محقق شده است؛یعنی نه تدبیری در کار اداره کشور می‌بینیم ونه امیدی ایجاد شده است.

تقدیر روحانی از باشگاه پرسپولیس
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱

رئیس جمهور از تلاش‌های بازیکنان و مربیان باشگاه پرسپولیس و مدیران ورزش کشور در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا تقدیر و تشکر کرد.

هزینه کدام دهک در شهریور ماه به طور چشمگیری بالا رفت؟
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

در شهریورماه سال جاری دهک دهم با افزایش ۴۴.۶ درصدی هزینه‌های خود نسبت به پارسال مواجه شده است.

گزارش تکان‌دهنده مرکز خیریه بین‌المللی آکسفام
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

مرکز خیریه بین‌المللی آکسفام در گزارشی با استناد به آمارها و ترازهای مالی شرکت‌های مختلف از یک شیوه درآمدزایی کثیف سرمایه‌داران در میانه شیوع کرونا پرده برداشته است. شیوع کرونا در جهان، بسیاری از صنایع و مشاغل در جهان را تحت تأثیر قرار داده است اما بسیاری از شرکت‌ها و صنایع جهان برای آنکه بتوانند همچنان نظر مثبت سهامداران خود را جلب کنند، از سویی می‌کوشند حمایت‌های اقتصادی و مالی دولت‌ها را جلب کنند و از سوی دیگر، با تحت فشار قرار دادن کارگران و کارمندان خود و استفاده از اهرم تعدیل نیرو، دستمزد

قالیباف: مهمترین دغدغه سران قوا، حل مشکلات مردم است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه بتوان در حوزه بازار ارز و مخصوصاً بورس و هدایت نقدینگی و سر و سامان دادن به بازار کالا حرکت های خوبی انجام داد، گفت: مهمترین دغدغه همه ما در سران قوا توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف است.

قالیباف: باید بدون واسطه کار مردم را راه انداخت
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر خود به استان خوزستان ابراز امیدواری کرد که اقدامات ملموس و موثری برای حل مشکلات مردم، انجام شود.

مشکلات مردم با شعار دادن حل نمی‌شود
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات مردم به ویژه در زمینه اقتصادی با شعار دادن بدون پشتوانه و با امید بستن به دشمنان حل نمی شود.

اعتراض عضو مجمع تشخیص به نوع اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

عضو تشخیص مصلحت نظام افزود: این الگوی نادرست در بزنگاه‌های مختلف از جمله در زمان اعلام افزایش قیمت بنزین کاملا نمایان شد.

قالیباف: مشکلات برگزاری کنکور برطرف شود
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹

قالیباف: آنچه مهم است این است که برگزاری کنکور سراسری ضروری است اما این کنکور باید زمانی برگزار شود که از رفع اشکالات موجود اطمینان کامل حاصل شود.