داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ارز-۴۲۰۰-تومانی
دیوان محاسبات اسامی متخلفان ارز ۴۲۰۰ تومانی را به مجلس داد
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

نماینده مردم محلات در مجلس گفت: آقای روحانی شما مسئول رسیدگی به وضع گرانی به ویژه گرامی خودرو هستید.

حاجی دلیگانی: ۹۰ درصد دریافت کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی شرکت‌های کاغذی بودند
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: ۹۰ درصد شرکت های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی شرکت‌های کاغذی بودند که سال ۱۳۹۶ در سازمان ثبت شرکت‌ها ثبت شده اند.

فیلم: آخرین وضعیت گزارش دیوان محاسبات در قوه‌قضائیه
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

اسماعیلی: بخش اندکی از گزارش دیوان محاسبات در قبال گزارش بازرسی کل کشور پیش تر رای صادر شده است. در بخش دیگری از این گزارش پیش از وصول گزارش دیوان محاسبات، پرونده قضایی تشکیل و مشغول رسیدگی هستیم.

‌ارز دولتی تاثیری بر سفره مردم نداشته است
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: معمولان ارز دولتی برای تامین کالاهای اساسی اختصاص نمی‌یابد و عده‌ای دلال از آن بهره می‌برند که باید با آنان برخورد شود.

ترکان: ۲۰ میلیارد دلار با مدیریت غلط به باد رفت
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

پورشه‌هایی که توسط نازپرورده‌ها در خیابان‌های تهران دور دور می‌کنند، محصول ارزان‌فروشی ارز است.

واگذاری تسهیلات ۷۵ هزار میلیاردی در سایه عدم شفافیت
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷

یک روزنامه حامی دولت با اشاره به تجارب منفی گذشته در زمینه واگذاری تسهیلات کلان به دلالان، نسبت به تکرار همین اتفاق تلخ درباره بسته حمایتی ۷۵ هزار میلیارد تومانی هشدار داد.

ردپای بهارستان در بحران ارز
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

از سال ۹۷، نرخ ارز در کشور دچار تلاطم شد و مجلس شورای اسلامی به جای اینکه در این راستا، نقشی برای خود قائل باشد و در قالب تصویب قوانین متناسب، راهکاری برای برون رفت کشور از این بحران بیابد، صرفاً رئیس بانک مرکزی و برخی از وزرای اقتصادی را جهت پاسخگویی به مجلس احضار و در قالب طرح سوال و یا برگزاری جلسات علنی یا غیرعلنی با آنان، این موضوع را پیگیری کرد تا حداقل در مقابل افکار عمومی بگوید که مجلس در آشفتگی‌های بازار ارز بیکار ننشسته است.

فیلم: فساد واردات با دلار ۴۲۰۰ تومانی خیلی زیاد است
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

قائم مقام وزیر سابق صنعت بیان کرد: فکر نمی‌کنم هیچ اقتصاددانی موافق ارز ۴۲۰۰ تومانی باشد و حفظ آن فقط به خاطر مسائل سیاسی است. احتمال اینکه دولت بتواند مطمئن شود قیمت کالاهایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده، در داخل هم با همان قیمت به فروش می‌رسد وجود ندارد

چه کسی از تغییر نرخ ارز در اظهارنامه‌های وارداتی سود می‌کند؟
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

نایب رئیس مجمع واردات گفت: تغییر نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی در اظهارنامه‌های وارداتی به نرخ ارز نیمایی، می تواند به شفافیت فضای اقتصادی کشور کمک کند، البته در مورد زمان اجرای آن، باید دقت نظر بیشتر و توجه کارشناسی داشت تا آسیب کمتری متوجه اقتصاد، تولید و تجارت کشور شود.

پدرام سلطانی به چه چیزی اعتراض دارد؟
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

سوددهی بالای شرکت آقای معترض! پدرام سلطانی به چه چیز اعتراض می‌کند: به رشد ۹۳ درصدی فروش شرکت‌ او یا به دریافت ۱ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی ؟