داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اروپا
موسوی: وضعیت مذاکرات ایران و اروپا رو به پیشرفت است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹

سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز امیدواری به شکل گیری تحولاتی در زمینه مذاکرات ایران و اروپا گفت: فکر می‌کنیم وضعیت ثابت و رو به پیشرفت است.

ادامه خشم غرب از عملیات‌های موفقیت آمیز ادلب
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

وزیر خارجه سوئد هم راستا با مخالفت‌های غرب با عملیات پاکسازی تروریست‌ها در استان ادلب، تشدید فشار اتحادیه اروپا بر سوریه را خواستار شده است.

اتحادیه اروپا با اجرای تحریم‌های تسلیحاتی علیه لیبی موافقت کرد
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱

وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای انجام یک ماموریت جدید در دریای مدیترانه جهت تحریم تسلیحاتی لیبی موافقت کردند.

هشدار لاوروف به آمریکا درباره استقرار موشک‌ در اروپا و آسیا
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹

وزیر خارجه روسیه امروز دوشنبه در یک نشست خبری درباره تدارک آمریکا برای استقرار موشک‌های میان برد در اروپا و آسیا هشدار داد.

اگر با ایوار به تور اروپا رفتید، از این جاذبه های رایگان بازدید کنید
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

اروپا به‌عنوان قاره‌ای گران برای مسافرت شناخته می‌شود. با این‌حال، حتی گردشگران با بودجه‌های محدود هم می‌توانند از برخی از جاذبه‌های این قاره به‌طور رایگان دیدن کنند.

وزیر دفاع آلمان: در عملیات دریایی آمریکا در تنگه هرمز حاضر نخواهیم شد
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴

وزیر دفاع آلمان در سخنانی در کنفرانس امنیتی مونیخ با تاکید بر اینکه برلین سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران را درست نمی‌داند همچنین گفت که کشورش در عملیات نظارت دریایی واشنگتن در تنگه هرمز مشارکت نمی‌کند.

ظریف: اقدامات اروپا کمکی به حل مشکلات نمی‌کند
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای فرانسوی خود تاکید کرد که مسیری که اروپا در پیش گرفته‌ کمکی به حل مشکلات نمی‌کند و تنها راه درست، بازگشت اروپا به انجام تعهدات ذیل برجام است.

قهرمان کشتی فرنگی اروپا مشخص شد
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

روسیه بدون کسب مدال طلا توانست قهرمان رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی اروپا در ایتالیا شود.

کانال داروئی سوئیس تبلیغاتی است
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

«ریچارد نفیو» معتقد است که رونمایی از کانال تجاری سوئیس در شرایط فعلی در تهران، بیش از یک مسئله کاربردی واقعی، بیشتر موضوعی تبلیغاتی بوده است.

ماکرون: زرادخانه اتمی فرانسه «عامل تحکیم امنیت اروپا» است
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹

ماکرون رئیس‌جمهور فرانسه در سخنرانی‌ جدیدش درباره دکترین اتمی پاریس گفت: زرادخانه تسلیحات اتمی فرانسه مایه تحکیم امنیت اروپا است و به استقلال بیشتر آن کمک می‌کند.