داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار واتس-اپ
سازمان بهداشت جهانی در واتس‌اپ به سوالات کرونایی پاسخ می‌دهد
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

سازمان بهداشت جهانی از راه اندازی خدمات تازه ای به منظور اطلاع رسانی در مورد ویروس کرونا از طریق پیام رسان واتس اپ خبر داده است.

واتس‌اپ در میلیون‌ها گوشی همراه متوقف می‌شود
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

واتس اپ اعلام کرد بسیاری از مدل های اندروید، آیفون و ویندوز فون را از اول فوریه ۲۰۲۰ پشتیبانی نخواهد کرد.

مربی فوتبال در اتریش از طریق واتس‌آپ برکنار شد!
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

یک مربی فوتبال در کشور اتریش از طریق نرم‌افزار اینترنتی «واتس‌آپ» از کاربرکنار شد.

عکاسی مخفیانه فیسبوک از کاربران
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸

نرم‌افزار فیسبوک زمانی که با آن کار کنید از صورت شما عکس می‌‎گیرد! در بسیاری از مواقع که دلیل این حجم از نقض حریم خصوص و استفاده از اطلاعات شخصی کاربران از مدیران فیسبوک پرسیده می‌شود پاسخ آنها این است که ممکن است از این اطلاعات برای امور بازاریابی و تبلیغات صحیح استفاده شود ولی آیا واقعاً همیشه داستان به همین منوال است؟

واتس اپ خود را آپدید کنید/کشف نقص امنیتی در واتس‌اپ
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

یک محقق امنیتی، نقصی را در پیام‌رسان ‫واتس‌اپ در دستگاه‌های اندرویدی شناسایی کرد که می‌تواند به مهاجمان، امکان نفوذ و اجرای کد از راه دور (RCE) دهد.

پیام‌رسان‌های داخلی به کما رفت
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

مردادماه امسال درحالی روزهای پایانی خود را می‌گذراند که وزیر دهه‌شصتی روحانی با هدیه ۱۲۰گیگابایتی خود به زوج‌های جوان و اصحاب رسانه نشان داد اگر مسئولان بخواهند اقدامی انجام دهند، نیازی به زمان و برنامه‌ریزی خاصی ندارند و در یک هفته و شاید کمتر مناسبات آن فراهم می‌شود؛ مساله‌ای که ثابت می‌کند بهبود بسیاری از کارها در کشور نیازمند بخشنامه نیست و بیشتر همت مسئولان را می‌طلبد.

«واتس اپ» و امکان جابجایی پول؟
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

شرکت فیسبوک قصد دارد امکان جابه‌جایی پول در بستر واتساپ را فراهم کند.این ویژگی از اواخر سال 2019 در دسترس قرار خواهد گرفت و ابتدا در هند ارائه خواهد شد.

افزایش ۱۷٪ کاربران واتس اپ و کاهش ۱۳٪ در تلگرام
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

براساس نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) که در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر ماه جاری به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده است، ۷۰ درصد مردم ایران حداقل از یکی از شبکه های اجتماعی مجازی استفاده می کنند.