داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
واتس‌اپ در میلیون‌ها گوشی همراه متوقف می‌شود
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

واتس اپ اعلام کرد بسیاری از مدل های اندروید، آیفون و ویندوز فون را از اول فوریه ۲۰۲۰ پشتیبانی نخواهد کرد.

مربی فوتبال در اتریش از طریق واتس‌آپ برکنار شد!
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

یک مربی فوتبال در کشور اتریش از طریق نرم‌افزار اینترنتی «واتس‌آپ» از کاربرکنار شد.

عکاسی مخفیانه فیسبوک از کاربران
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸

نرم‌افزار فیسبوک زمانی که با آن کار کنید از صورت شما عکس می‌‎گیرد! در بسیاری از مواقع که دلیل این حجم از نقض حریم خصوص و استفاده از اطلاعات شخصی کاربران از مدیران فیسبوک پرسیده می‌شود پاسخ آنها این است که ممکن است از این اطلاعات برای امور بازاریابی و تبلیغات صحیح استفاده شود ولی آیا واقعاً همیشه داستان به همین منوال است؟

واتس اپ خود را آپدید کنید/کشف نقص امنیتی در واتس‌اپ
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

یک محقق امنیتی، نقصی را در پیام‌رسان ‫واتس‌اپ در دستگاه‌های اندرویدی شناسایی کرد که می‌تواند به مهاجمان، امکان نفوذ و اجرای کد از راه دور (RCE) دهد.

پیام‌رسان‌های داخلی به کما رفت
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

مردادماه امسال درحالی روزهای پایانی خود را می‌گذراند که وزیر دهه‌شصتی روحانی با هدیه ۱۲۰گیگابایتی خود به زوج‌های جوان و اصحاب رسانه نشان داد اگر مسئولان بخواهند اقدامی انجام دهند، نیازی به زمان و برنامه‌ریزی خاصی ندارند و در یک هفته و شاید کمتر مناسبات آن فراهم می‌شود؛ مساله‌ای که ثابت می‌کند بهبود بسیاری از کارها در کشور نیازمند بخشنامه نیست و بیشتر همت مسئولان را می‌طلبد.

«واتس اپ» و امکان جابجایی پول؟
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

شرکت فیسبوک قصد دارد امکان جابه‌جایی پول در بستر واتساپ را فراهم کند.این ویژگی از اواخر سال 2019 در دسترس قرار خواهد گرفت و ابتدا در هند ارائه خواهد شد.

افزایش ۱۷٪ کاربران واتس اپ و کاهش ۱۳٪ در تلگرام
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

براساس نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) که در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر ماه جاری به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده است، ۷۰ درصد مردم ایران حداقل از یکی از شبکه های اجتماعی مجازی استفاده می کنند.