داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سازمان-بازرسی-کل-کشور
سازمان بازرسی: بحث تشریفات در عقد قرارداد ویلموتس طی نشده است
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

بازرس کل ورزش سازمان بازرسی درباره ابهامات قرارداد با ویلموتس گفت: گزارش‌ها تهیه شده است. سؤال درباره ابهامات قرارداد با ویلموتس است. بحث تشریفات در عقد قرارداد طی نشده است.

ساختمان شبنم نعمت زاده تخریب شد
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تخریب ساخت و ساز غیرقانونی دختر وزیر سابق در لواسان خبر داد.

ماموران شهرداری به «آسیه پناهی» اسپری فلفل زدند
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: مأموران شهرداری فاقد دستور قضایی تخریب بودند و برای اینکه مقاومت متوفی را بشکنند تا مانع تخریب آلونک نشود، از اسپری فلفل غیرمجاز استفاده کرده‌اند.

رئیس اجرائیات شهرداری کرمانشاه بازداشت شد
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه روز شنبه در حاشیه بازدید از محل خانه تخریب شده خانم پناهی در جمع خبرنگاران گفت: دستگاه قضایی خواستار برخورد با عواملی هستند که ممکن است نقض قانون کرده باشند و این کار باعث مرگ خانم پناهی شده باشد.

بررسی التهاب بازار خودرو درسازمان بازرسی
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در مورد افزایش قیمت خودرو و التهابات ناشی از آن با معاون اول رئیس جمهور مکاتبه کرده‌ایم.

دستور رئیس قوه قضائیه برای بررسی دستمزد ۹۹ کارگران
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران از دستور رئیس قوه قضائیه به بازرسی کل کشور برای بررسی ابعاد مزد ۹۹ خبر داد و گفت: مقرر شد طبق دستور رئیس قوه قضائیه بازرسی کل کشور در بازه زمانی مشخص مزد ۹۹ را با نمایندگان کارگران در شورای عالی کار بررسی کند.

رئیس سازمان بازرسی: معدوم‌سازی جوجه‌ها غیرقانونی بود
۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، معدوم سازی جوجه های یک روزه را اقدامی غیر انسانی و غیر قانونی خواند و گفت: ما این تخلف را به جد دنبال می کنیم و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

قاچاق کالا با رونق تولید و جهش تولید سازگاری ندارد
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

حجت الاسلام رییسی گفت: پرونده‌های مهم و قاچاق سازمان یافته به هیچ عنوان نباید دچار اطاله دادرسی شود و باید با رسیدگی سریع نتایج آن ظاهر شود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور: ‌۲۲۰هزار میلیارد تومان مالیات به بیت‌المال بازگشت
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شناسایی و بازگرداندن ۲۲۰هزار میلیارد تومان مالیات به بیت‌المال خبر داد و گفت: بخشی از این مبلغ فرار مالیاتی بود.

رئیسی فردی شایسته، کارآمد و دلسوز است
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

آیت‌الله نوری‌همدانی با قدردانی ‌از تلاش‌های جهادی رئیس قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت:‌ رئیسی امید را به جامعه برگرداند.