داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دفاع-مقدس
سرلشکر باقری: دشمنان مترصد فرصتی برای اقدام علیه امنیت کشور بودند
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: دشمنان با برنامه‌ریزی مترصد فرصتی مانند اجرای طرح اصلاح قیمت سوخت بودند تا با بهره‌گیری از این فرصت و سوار شدن بر موج اعتراضات مردمی، دست به اقدام علیه امنیت کشور بزنند.

آیت‌ الله جنتی: مجلس جای افراد آلوده به فساد نیست
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه آنهایی که شرایط قانونی را دارند برای نمایندگی ثبت‌نام کنند، گفت: افرادی که آلوده به فسادند باید بدانند مجلس جای آنها نیست.

استاد پناهیان: بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

پناهیان: امروز اگر فردی بگوید، می‌خواهم شهادت‌طلب و خاکی رفتار کنم به راحتی می‌تواند بگوید می‌خواهم بسیجی باشم و مردم معنای ‌آن را درک می‌کنند اما نباید تفکر بسیجی را در این گوشه و صرفاً برای زمان جنگ محدود کنیم بلکه باید ثمرات این فرهنگ را هر لحظه در زندگی مردم مشهود کنیم، فردی که بسیجی نباشد قادر نیست حتی نوک بینی خود را مشاهده کند و امکان اداره حکومت را ندارد نتیجه‌اش آن می‌شود که روزی می‌گوید کارت سوخت باید برداشته شود، چند سال بعد مجدداً آن را دایر می‌کند. بسیجی آینده‌نگر و هوشمند است.

فرمانده کل ارتش: بن‌بست برای ما وجود ندارد
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه مادامی که حرف ما، حرف استقلال است، استکبار در برابر ما ایستاده، گفت: این نبرد تا جایی که آن‌ها بپذیرند در برابر حق باید دست‌هایشان را بالا ببرند، ادامه دارد.

شیر بدون یال و کوپال بازار نشر!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

مَثَل «سوره مهر» در دوره کنونی بازار نشر، مَثَل «شیری است بدون یال و کوپال» که شاید به واسطه قدمت و اعتباری که پیش از این داشته هنوز هم در شمار ناشران مهم کشور به حساب بیاید ولی خیلی وقت است که هیچکس از این شیر بدون یال و کوپال انتظار غرش و عرضه‌اندام در بازار نشر ندارد!

حمایت سیاسی و نظامی ایران باعث شکست آمریکا در سوریه شد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: حمایت سیاسی و مشاوره نظامی ایران بود که باعث شکست آمریکا و متحدان غربی و عربی و برخی کشورهای منطقه در سوریه شد.

گنج های جنگ الگوی قدم برداشتن در گام دوم است
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر دیروز با حضور در «انزلی محله» شهرستان لنگرود استان گیلان، در مراسم یادواره 59 شهید والامقام این منطقه به ایراد سخنرانی پرداخت.

اهواز میزبان ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌شده دفاع مقدس می‌شود
۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۶

شهر اهواز همزمان با روزهای آخر ماه صفرمیزبان ۷۰ شهید تازه‌تفحص‌شده دوران هشت سال دفاع مقدس می‌شود.

همه ساله با رشد زائران در پیاده روی و مراسم عظیم اربعین روبرو هستیم
۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: همه ساله با رشد زائران در پیاده روی و مراسم عظیم اربعین حسینی روبرو هستیم.

نشریه «کمان» خانه امید ما بود
۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

نخستین شب «باهمستان فرهنگ و تبلیغ» ویژه بزرگداشت عوامل نشریه کمان در سازمان تبلیغات برگزار شد. در این مراسم که با حضور چهره‌های فرهنگی برگزار شد، مرتضی سرهنگی، هدایت‌الله بهبودی و سایر عوامل این نشریه صحبت کردند. در این مراسم محسن مومنی‌شریف و رضا برجی، سعید صادقی و حسین دهباشی نیز حضور داشتند.