داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قطعنامه-۵۹۸
فیلم: روایت محرمانه: کتمان حقیقت
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

نسیم آنلاین: نویسنده کتاب راز قطعنامه، از حقایقی می‌گوید که در روزهای قبل از قطعنامه، کتمان شدند.

فیلم: روایت محرمانه: زمینه‌سازان
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

نسیم آنلاین: نویسنده کتاب راز قطعنامه، رازهایی از روزهای پیش از قطعنامه را بازگو کرد.

درس های قطعنامه در دوران پسابرجام
۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

امام حرکت انقلاب اسلامی را با صدور پیام بی نظیر خود در 29تیر 1367 معروف به پیام جام زهر ارتقا می دهد و صحنه جدیدی می گشاید. امام خمینی(ره) با صدور پیام بی نظیر قطعنامه 598 و بازکردن جبهه ای بزرگ به وسعت جنگ فقر و غنا، جنگ حق و باطل در سرتاسر عالم مجاهدان راه خدا را به آن فراخواند.

روایت محرمانه؛ قسمت اول؛ زمینه سازان
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

کامران غضنفری نویسنده کتاب رازقطعنامه، رازهایی از روزهای پیش از قطعنامه را بازگو کرد. مشروح این گفتگو در روزهای آینده در نسیم انلاین منتشر می‌شود

این ۱۴ نکته‌ای که از ۵۹۸ باید دانست
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶

می‌توان گفت امام خمینی (ره) برخلاف میل باطنی و فقط بر اساس گزارش‌هایی که از سوی مرحوم هاشمی رفسنجانی، محسن رضایی، میرحسین موسوی و... و نهادهای مختلف درگیر اداره جنگ ارائه می‌شد، قطعنامه را پذیرفتند.

جنگ اولویت اول مسئولان نبود
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

به مناسب سالگرد پذیرش قطعنامۀ 598، شب خاطرۀ دفاع مقدس در چهارمین دورۀ آموزشی اسلام ناب با همکاری حوزۀ هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد. در این مراسم از خدمات فرهنگی سردار عزیز جعفری، فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیة‌الله(عج) تجلیل شد. همچنین داود امیریان، رزمنده و نویسندۀ دفاع مقدس و اصغر نقی‌زاده، رزمنده و بازیگر، به بیان خاطرات خود از دوران پذیرش قطعنامه پرداختند.