داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
صادرات سیب زمینی آزاد شد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷

ممنوعیت صادرات سیب زمینی به عراق در پی اعلام دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیل وزارت صنعت، معدن و تجارت لغو شد.

کاهش قیمت سیب زمینی در کار نیست
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

درحالی که مدیرعامل سازمان تعاون روستایی وعده کاهش قیمت سیب زمینی در آینده نزدیک را داده بود اما قیمت این محصول با وجود کاهش هزار تا ۲ هزار تومانی کماکان گران است و به قیمت واقعی خود نرسیده است.

قیمت سیب زمینی در هفته های آینده پایین می‌آید
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

صابری گفت: عرضه انبوه سیب زمینی در اواسط مرداد از همدان، کرمانشاه، عجب شیر و اردبیل منجر به شکسته شدن قیمت محصول در بازار خواهد شد.

صادرات در گرانی سیب‌زمینی نقشی ندارد
۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

رئیس هیئت مدیره انجمن ملی سیب زمینی ایران گفت: امسال صادرات سیب زمینی در کشور بسیار ناچیز بوده و عامل مزبور تاثیری در بازار داخلی این محصول کشاورزی نداشته است.

سیب زمینی همچنان گران است
۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

در حالیکه پیش‌تر وزیر جهاد کشاورزی گفته بود سیب‌زمینی صادر نمی‌شود و وعده کاهش قیمت این محصول را داده بود، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی علت گران ماندن سیب‌زمینی در هفته‌های اخیر و عدم ارزانی آن را صادرات این محصول می داند.

تفاوت ٥٠ درصدی قیمت سیب‌زمینی از میدان تا مغازه
۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸

سیب زمینی اگرچه در میدان مرکزی میوه و تره بار کاهش قیمت داشته اما با ٥٠ درصد فاصله قیمتی در مراکز خرده فروشی سطح شهر تهران حدود ٩ هزارتومان در هرکیلوگرم عرضه می‌شود.

سیب زمینی کوتاه نمیاد
۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹

سیب‌زمینی همچنان در میدان مرکزی میوه و تره‌بار و عمده‌فروشی‌ها از ۵۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان و در خرده‌فروشی‌ها و مغازه‌های سطح شهر از ۷۰۰۰ تا ۱۰ هزار تومان فروخته می‌شود و قیمت‌ها تغییری نکرده است.