داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کمیسیون-اصل-90
خلع ید مالک هفت تپه تا پایان آبان انجام می‌شود
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه تا پایان آبان، مالک فعلی کارخانه نیشکر هفت تپه خلع ید شده و مشکلات کارگران رسیدگی و کشت ساماندهی می‌شود گفت: رئیس دیوان محاسبات هم این موضوع را در چارچوب تحقیق و تفحص پیگیری خواهد کرد.

پژمانفر: نمایندگان مجلس امکان دیدار با رئیس‌جمهور را ندارند
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: نه تنها مردم، بلکه نمایندگان مجلس هم امکان آن را ندارند که مسائل و مشکلات مردم را به رئیس جمهور منتقل کنند و در طول هفت سال گذشته هیچ گاه نمایندگان نتوانستند با رئیس جمهور دیدار داشته باشند تا درباره مسائل مردم با وی به گفتگو بنشینند.

حقوق دریافتی سربازان ناکافی است
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: حقوق پرداختی به سربازان حتی کفاف مایحتاج روزانه و هزینه رفت و آمد آنان به محل خدمتشان را هم نمی دهد و با قانون فاصله زیادی دارد.

تلاش دولت برای به بن‌بست کشاندن پرونده خصوصی سازی و «پوری حسینی»
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه نسبت به تلاش‌ها برای به بن‌بست کشاندن رسیدگی به تخلفات سازمان خصوصی سازی و رهایی پوری‌حسینی از اجرای عدالت هشدار داد.

دولتی‌ها فقط می‌خواهند جیبشان را پُر کنند
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، گفت: ۲۰ تا ۳۰ درصد مشکلات اقتصادی به دلیل تحریم است و ما در داخل کشور خودتحریمی داریم و دولتی‌ها نمی‌خواهند کار کنند.

دولت موظف به حمایت از تولید محصولات اساسی است
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷

نماینده مردم تهران در مجلس در اعتراض به قیمت ۴ هزار تومانی گندم برای سال زراعی جاری، گفت: مجلس باید نسبت به اصلاح قیمت خرید تضمینی گندم اقدام جدی انجام دهد تا کشور دچار مشکل نشود.

پژمانفر: گران‌ترین و ناامن‌ترین اینترنت دنیا را داریم
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: ما امروز گرانترین اینترنت را به مردم ارائه می‌دهیم. هزینه‌ای که در موضوع اینترنت مردم پرداخت می‌کنند در مقایسه با دنیا و حتی در مقایسه با کشور افغانستان اینترنت گرانی است و ناامن‌ترین خدمات را ارائه می‌کنیم که مسائل مختلف دارد. کافی است کار کسی به پلیس فتا بیفتد، تا بداند چه خبر است و چه اجحافاتی رخ می‌دهد.

از پرونده ویلموتس چه خبر؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت که پرونده ویلموتس در کمیسیون اصل ۹۰، دو - سه هفته آینده جمع‌بندی خواهد شد.

پژمانفر: توضیح ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت:آنچه تاکنون مسلم است این است که هم فدراسیون و هم وزارت ورزش در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و ابعاد مختلف مسئله باید بررسی شود.

نصرالله پژمانفر: کوتاهی‌ وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در پرونده ویلموتس
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: جمع‌بندی بحث‌های جلسات کمیسیون در مورد قرارداد ویلموتس این است که ما معتقدیم کوتاهی‌های فراوانی در این باره از سوی فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش صورت گرفته و گزارش آن را به قوه قضائیه ارسال خواهیم کرد.