داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کمیسیون-اصل-90
داداشی: رئیس جمهور باید ریاست ستاد کرونا را بر عهده بگیرد
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: رئیس‌جمهور در ماجرای ویروس کرونا کشور را به حال خود رها کرده و جان مردم برایش مهم نیست و شاید دلیلش این باشد که او دیگر نمیتواند یک دوره دیگر رئیس جمهور باشد و کار را پیگیری نمی‌کند.

کدام تیم با تبانی به قهرمانی لیگ برتر رسید؟
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱

طبق گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در پرونده فساد در فوتبال: یکی از نقاط چالش برانگیز آئین نامه انضباطی قبلی فدراسیون فوتبال، عدم قید مهلت در ابلاغ آرای انضباطی از سوی دبیرکل فدراسیون و نیز فقدان ساز و کار در صورت امتناع وی از ابلاغ رأی بود.

طرح دو فوریتی برای تک‌نرخی‌شدن بنزین در مجلس
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:در یک طرح دوفوریتی پیشنهاد کردیم که قیمت بنزین با نرخ ۱۵۰۰ تومان تک‌نرخی شود، چراکه دونرخی بودن آن منشا فساد است

گزارش تخلفات خودروسازان آماده شده است 
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

داود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، درباره آخرین وضعیت گزارش این کمیسیون از وضعیت خودروسازان گفت: گزارشی از آخرین وضعیت و تخلفات خودروسازان تهیه شده است. 

رئیس کمیسیون اصل ۹۰: ورود ذرت آلوده به کشور صحت ندارد
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

رئیس کمسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به واردات ذرت آلوده به کشور و نگهداری آن در گمرک تاکید کرد که حتی یک کیلو از این ذرت‌ها هم وارد کشور نشده است.

ارسال گزارش قصور دستگاه‌ها در سیل امسال به دادگاه
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس از معرفی 4 دستگاه مقصر در ماجرای سیل امسال به دادگاه برای رسیدگی به پرونده‌های آ‌نها خبر داد.

روحانی نباید با اراذلی همچون جانسون دیدار داشته باشد
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹

نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: افرادی همچون نخست‌وزیر انگلیس اراذل و اوباش دنیا هستند و رئیس‌جمهور کشورمان نباید با آن‌ها دیدار داشته باشد.

پولشویی و خروج ارز از کشور از مرز شلمچه
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در جریان بازدید تیم کارشناسی کمیسیون اصل 90 از مرز شلمچه مشخص شد که تعدادی از کالاهای اساسی مورد نیاز کشور از مرز به کشور عراق قاچاق می‌شود.

شکایت از روند بررسی صلاحیت نامزدهای شورای شهر به کمیسیون اصل ۹۰
۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از شکایت تعدادی از نمایندگان به این کمیسیون در خصوص رویه بررسی صلاحیت نامزدهای شوراهای شهر خبر داد.

طرح تشکیل وزارت بازرگانی این هفته به صحن مجلس می‌رود
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی در دستور کار هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.