داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
حکم بازداشت حاج «الهام علی اف» تمدید شد
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

حکم بازداشت حاج «الهام علی اف» رهبر حزب اسلام جمهوری آذربایجان تمدید شد.

الکاظمی و شیعیان توافق کردند
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

منابع سیاسی اعلام کردند که رهبران گروه‌های شیعه عراق بر سر ادامه ماموریت مصطفی الکاظمی، نخست وزیر مکلف عراق به توافق رسیده‌اند تا در ازای آن، وی تعدادی از اسامی نامزدها برای تصدی پست‌های وزارتی در دولت آتی را تغییر دهد.

کرونا ابزار خباثت آل سعود علیه شیعیان قطیف
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

مقامات سعودی در ادامه کینه‌توزی‌های خود علیه شیعیان این کشور٬ این بار از حواشی مربوط به کرونا و خلوتی خیابان‌ها برای تجاوز و هتک حرمت مزار شهدای قطیف استفاده کردند.

نماینده پارلمان: الزرفی را به دلیل مواضع ضعیفش در قبال آمریکا رد می‌کنیم
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

نماینده فراکسیون صادقون در پارلمان عراق اعلام کرد که فراکسیون‌های اکثریت(شیعه)٬ عدنان الزرفی را به دلیل مواضعش در قبال ترور رهبران حشد شعبی و اخراج نیروهای آمریکایی رد می‌کنند.

الزرفی: گزینه آمریکا در عراق نیستم
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶

نخست‌وزیر مأمور به تشکیل کابینه عراق در مصاحبه‌ای تلاش کرد خود را از اتهامات فراکسیون‌های شیعه پارلمان مبرا کند.

الزرفی باید از تشکیل کابینه کنار گذاشته شود
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹

فراکسیونهای شیعه عراق در پایان نشست خود ضمن تأکید بر کنار رفتن «عدنان الزرفی» گزینه کنونی تشکیل کابینه، سه گزینه جدید معرفی کردند.

حیدر حیدر گفتنتان همان قران سر نیزه بود
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

به خیال خود درهای حرم را از کربلا تا قم و مشهد به روی اهل بیت بسته‌اند؛ روزگاری دراز؛ خصوصاً از شروع نهضت خمینی اعلام کرده‌اند که اجازه نخواهند داد ائمه؛ وارد جامعه و جهان امروز بشوند. اجازه نخواهند داد خدای ناکرده فریاد استکبار ستیزی ائمه و شیعیان واقعی‌شان لرزه به جان طواغیت و یزیدیان زمان از لندن تا واشنگتن تا تل‌آویو بیندازد؛

دلیل ارسال نامه نخست‌وزیر عراق به آیت‌الله سیستانی چیست؟
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱

نماینده جریان حکمت عراق با اشاره به ماجرای ارسال نامه نخست‌وزیر مامور تشکیل کابینه به مرجعیت عالی‌قدر شیعیان در عراق، از بی طرف ماندن مرجعیت در روند انتخاب این کابینه خبر داد.

۸ سال حبس برای نوجوان شیعه عربستانی
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷

حساب کاربری «زندانیان عقیده» در عربستان اعلام کرد که کوچک‌ترین زندانی سیاسی در این کشور که نوجوان هجده ساله اهل منطقه شیعه نشین العوامیه است به هشت سال حبس و هشت سال ممنوعیت از سفر محکوم شد.

ترور ابومهدی المهندس شیعیان را متحد کرد
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

یکی از نمایندگان پارلمان عراق با اشاره به اینکه ترور ابومهدی المهندس صفوف شیعیان را متحد کرده است از انتخاب نخست وزیر جدید این کشور طی روزهای آینده سخن گفت.