داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
مجلس قطعنامه شورای حکام را محکوم کرد
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت:‌ نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را محکوم کردند.

ظریف: تروئیکای اروپایی در مقام مشاوره به ایران نیستند
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹

وزیر امور خارجه کشورمان با انتقاد از ناتوانی محض سه کشور اروپایی عضو برجام در عمل به تعهدات خود ذیل این توافق چندجانبه، آنها را شریک جرم رئیس‌جمهور آمریکا و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواند.

غریب‌آبادی: دولت ترامپ ۱۲۹ تحریم علیه ایران وضع کرده است
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با اشاره به اینکه سیاست آمریکا در عرصه بین‌الملل قرار دادن زانو بر روی گردن دیگران است، گفت که دولت آمریکا در دوران دونالد ترامپ بیش از ۱۲۹ تحریم علیه ایران اعمال کرده است.

قطعنامه ۳ کشور اروپایی علیه ایران در شورای حکام
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳

یک رسانه آمریکایی می‌گوید شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در قطعنامه‌ای که پیش‌نویس آن توسط انگلیس، فرانسه و آلمان تهیه شده خواستار «همکاری کامل» ایران با تحقیقات آژانس شده است.

اتهام‌زنی مدیر کل آژانس اتمی: ایران اجازه دسترسی نمی‌دهد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

مدیر کل آژانس اتمی با تکرار ادعای اجازه ندادن ایران به بازرسان آژانس برای دسترسی به دو مکان، مدعی شد تهران همچنین از گفت‌وگو در این باره امتناع می‌ورزد.

روسیه نقشه شوم محافل ضدایرانی را رو کرد
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲

نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین اعلام کرد: محافل ضدایرانی سعی دارند هراس بوجود آورند و ادعا می‌کنند که گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، اقدامات فوری از نقطه نظر عدم انتشار سلاح هسته‌ای را می‌طلبد.

مقام سعودی مجازات تهران را خواستار شد!
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶

یک مقام سعودی با طرح این ادعا که اقدام اخیر کشورمان در کاهش عمل به تعهدات برجامی خود نقض توافق هسته‌ای است، مجازات تهران را خواستار شد.

اقدامات سازمان انرژی اتمی برای کاهش تعهدات برجامی چه بود؟
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

سازمان انرژی اتمی به دنبال بد عهدی طرف های غربی توافق هسته ای در سه مرحله تعهدات برجامی خود را کاهش داد.

کمالوندی: کاهش تعهدات هسته‌ای ایران، برنامه‌ریزی غربی‌ها را بر هم زده است
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹

بهروز کمالوندی با اشاره به نگرانی اروپایی‌ها و آمریکا درباره کاهش تعهدات ایران گفت: غربی‌ها به خوبی می‌دانند ذخایر غنی سازی ایران و تعداد ماشین‌ها در حال افزایش است و این مسائل سبب بر هم خوردن برنامه ریزی‌های غربی‌ها برای توقف ایران شده است.

کمالوندی: گام‌های بعدی کاهش تعهدات برجامی در راه است
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت که اگر طرف مقابل به تعهداتش در برجام عمل نکند، گام های بعدی کاهش تعهدات در راه است.