داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
پادکست تارکد: کورتاژ دوم
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹

چه اتفاقاتی صدام را مجاب کرد تا به ایران حمله کند؟

دخالت مستقیم صهیونیست‌ها در جنایت ۱۷ شهریور
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران می‌گوید طبق برخی اسناد به دست آمده رژیم صهیونیستی به طور مستقیم در جنایت ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ حضور و هدایت این عملیات و جنایت را به عهده داشت.

هانتر: برجام مرده است آمریکا و اروپا، حق و قانون نمی‌شناسند
۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

همکار بنیاد کارنگی و عضو گروه نایاک می‌گوید: برجام به واسطه رفتار آمریکا و اروپا مرده است.

همنشینی نان و اسلحه در آمریکا
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

اینکه مردم در آمریکا در صف‌های طولانی می‌ایستند تا اسلحه بخرند، نشان‌دهنده این است که مردم از ایجاد امنیت توسط حاکمان خود ناامید شده‌اند.

خام‌فروشی و وابستگی؛ میراث پهلوی
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد؛ چهار دهه‌ای که ایران به‌رغم تمام کارشکنی‌ها و تحریم‌های ظالمانه دشمنان از همان ماه‌های ابتدایی پیروزی انقلاب همچنان به مسیر خود ادامه می‌دهد. در این میان برخی‌ که البته عموما دوران پهلوی را درک نکرده و مطالعه‌ای نیز در این زمینه نداشته‌اند، با بیان برخی مسائل سعی در تلقین این موضوع دارند که روند شاخص‌های اقتصادی از جمله اشتغال، تورم، توسعه، رفاه و... نه‌تنها بعد از پیروزی انقلاب بهبودی نداشته بلکه حتی شرایط در سال‌های قبل از انقلاب بهتر بود

فیلم: چرا از سال ۵۲ به بعد که پول‌ نفت چند برابر شد، زندگی‌‌ها بهتر نشد؟
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

وقتی شوک نفتی در سال ۵۲ اتفاق افتاد، درآمدهای نفتی ما چند برابر شد، اما اتفاق مثبتی در زندگی و معیشت ما رخ نداد، چون برای ورود این پول‌ها به اقتصاد برنامه‌ریزی نشده بود! بعد از چند برابر شدن درآمدهای نفتی ایران در دهه ۵۰ ، ورود کالاهای خارجی به کشور سرعت گرفت؛ به عبارتی می‌توان اذعان کرد، آن‌ها قیمت نفت را بالا بردند تا ورود کالاهایشان به کشور ما را تسهیل کنند!

فیلم: وضعیت زندگی مردم پایتخت پیش از انقلاب!
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

ویدیوئی از تصاویر دیده نشده مردم تهران در زمان پیش از انقلاب اسلامی را در این خبر مشاهده کنید.

فرعون قرن بیستم!
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹

با تشکیل کمیته شعار مخالفت کردم و در توضیح مخالفت خود گفتم که در شعارهایی که مردم بر سر زبان‌ها دارند، دقت و درایت فراوانی دیده می‌شود و از این نکته حکایت می‌کند که شعار‌ها را خدا بر قلب‌ها الهام می‌کند و بر زبان‌ها جاری می‌شوند.

فیلم: گوهر وارطانیان؛ زنی که مسیر تاریخ را تغییر داد
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

زنی که نقشه ترور سه رهبر جهان در تهران را خنثی کرد.

زمین‌های مصادره شده توسط خاندان پهلوی به مالکان واقعیشان بازگردانده شد
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷

رئیس بنیاد مستضعفان از واگذاری یک میلیون و ٢٠٠ هزار متر مربع از زمین‌های مصادره شده توسط خاندان پهلوی در استان مازندران به مالکان واقعیشان خبر داد.