داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گرانفروشی
درآمد صدها میلیاردی دولت از گرانفروشی اصناف!
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲

سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: متخلفان ۸۰۷ میلیارد تومان در حق دولت و ۲۶ میلیارد تومان در حق شاکی خصوصی محکوم شده‌اند که تاکنون ۱۶۵ میلیارد تومان وصول شده؛ ۵۹ عنوان تخلف توسط دولت به‌روزرسانی می‌‌شود که گامی برای دستیابی به ضمانت اجرا در تعزیرات است.

گرانفروشی نان در صدر شکایات مردمی
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷

بیشترین گزارش‌ها و شکایت‌های دریافتی در حوزه کالا مربوط به نان بوده که گرانفروشی‌، کم‌فروش و فروش اجباری (کنجد) بیشترین شکایات در بخش نان را به خود اختصاص داده است.

عرضه ماسک معمولی به جای ضدکرونا!
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: پرونده گرانفروشی ماسک تشکیل شده و بازرسی ها در حال انجام است و برخورد با متخلفان نیز آغاز شده است.

افزایش ۱۷ درصدی تخلفات اصناف
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰

تخلفات کشف شده در پی بازرسی و کنترل واحدهای صنفی از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در هفت ماهه نخست امسال، ۱۶.۹ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش داشته است.

کله پاچه را ۱۰ تا ۱۵ درصد گرانتر می‌فروشند!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷

رواسی گفت: هم اکنون برخی از کله پزی‌های سطح تهران کله پاچه را ۱۰ تا ۱۵ درصد گرانتر می‌فروشند.

کم فروشی و گرانفروشی اپراتورها در ایام اربعین
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به گرانفروشی اپراتورها در ایام اربعین از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست اپراتورهای متخلف را به سازمان تعزیرات معرفی کند.

برخورد با گران فروشی و کم فروشی نان در تهران از شنبه
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

سرپرست نظارت و بازرسی سازمان صنعت استان تهران با بیان اینکه درپی ابلاغ قیمت های جدید نان از روز شنبه ۶ مهر در سراسر شهر تهران برخورد با متخلفان آغاز می‌شود گفت: رعایت قیمت‌های مصوب براساس وزن چانه و کیفیت نان از اولویت‌های بخش بازرسی است.

گوجه ارزان شد؛ رب همچنان می‌تازد
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

قیمت گوجه فرنگی به شدت کاهش یافته و این محصول روی دست کشاورزان مانده، با این حال کارخانجات رب همچنان به گرانفروشی خود ادامه می دهند و قیمت هر قوطی ۸۰۰ گرمی رب حدود ١٨ هزارتومان است.

نقد مردم در «کبریت»
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵

از چند سال پیش ویدئوهای کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که در قالب مصاحبه یا دوربین مخفی بود. این محصولات با عنوان «کبریت» منتشر شد.

کرایه تاکسی اربعین گران نمی‌شود
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

رییس اتحادیه سواری کرایه کشور گفت: برای ارائه خدمات به زائران حسینی آمادگی لازم را داریم و برنامه‌ای برای افزایش قیمت کرایه تاکسی وجود ندارد اما اگر کسی از اعضای اتحادیه و تاکسی‌داران تخلف کرد، قطعا با او برخورد می‌شود.