داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار برایان-هوک
هوک: برجام حتی امضا هم ندارد
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در توجیه عدم عضویت واشنگتن در برجام تأکید کرد که واشنگتن از توافقی خارج شد که به لحاظ قانونی اجباری نبوده و این توافق حتی امضا هم نداشته است.

برایان هوک: مقابله با نفوذ ایران باید یک مسئله غیرحزبی باشد
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷

یک مقام ارشد آمریکایی چهارشنبه گفت مقابله با نفوذ ایران باید یک مسئله فراحزبی باشد.

ادعای هوک: ترامپ احتمالا با ایران به توافق برسد
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

نماینده مستعفی دولت آمریکا در امور ایران مدعی شده سیاست‌های رئیس‌جمهور کشورش در قبال ایران موفقیت آمیز بوده و او احتمالاً در دور دوم ریاست‌جمهوری خود با ایران به توافق می‌رسد.

دلایل اصلی حذف هوک از تیم ترامپ
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴

کارشناس مسائل آمریکای لاتین به بررسی کناره گیری برایان هوک رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا پرداخت.

برایان هوک: به آینده روابط ایران و آمریکا امیدوارم!
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱

برایان هوک نماینده برکنار شده آمریکا در امور ایران که به دلیل شکست سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران وادار به استعفا شد، گفت: به آینده روابط ایران و آمریکا امیدوارم.

الیوت آبرامز؛ بازیگر سوخته علیه ایران
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

باتوجه شخصیت افراطی آبرامز و کارنامه سیاه او در نقاط مختلف جهان احتمالا ضمن حفظ فشار تحریم ها، باید شاهد افزایش اقدامات اطلاعاتی، امنیتی آمریکا علیه ایران باشیم.

شکست گروه اقدام علیه ایران!
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

یکی از مهمترین نمادهای این شکست، ارسال علنی با چراغ روشن ۵ نفتکش ایرانی به ونزوئلا و شکستن دیوار تحریم ها بود. و همین است که گاردین درباره خروج برایان هوک می نویسد: «بلندپروازی‌های هوک بدون دستاورد پایان یافت.»

هوک و کمپین ضد ایرانی
۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۰

برایان هوک هم رفت؛ او مسئول گروه «اقدام» علیه ایران بود؛ اما مثل خیلی از دشمنان ایران، نه ایران را خوب می شناخت، نه ملت ایران را.

هوک چرا استعفا کرد؟
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

برایان هوک در رأس کارگروه اقدام ایران، سیاست‌های اعلام‌نشده‌ای را در دستور کار قرار داد که به مرور زمان عملی نبودن آنها آشکار شد.

«هوک» رفت؛ «آبرامز» آمد
۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳

استعفای «برایان هوک» گمانه هایی را در خصوص کنش دولت آمریکا مقابل ایران در کمتر از سه ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مطرح کرده است.