داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کربلا
رئیس پلیس کربلا برکنار شد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

وزارت کشور عراق در پی اغتشاشات شب گذشته در کربلا و اتفاقات مشکوک ترور چند فعال اعتراضات در این منطقه، رئیس پلیس استان کربلا را تغییر داد.

بانک سینا ۵ سوئیت‌ هتل لاکچری کربلا را خریده است
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

بررسی صورت مالی بانک سینا نشان می‌دهد مدیران این بانک در تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۳۹۵ طی قراردادی با شرکت «رنج هاسپیتالیتی» حق‌الامتیاز ۵ واحد سوئیت هتل لاکچری «الروضتین» کربلای معلی را به مدت ۵۰ سال خریده‌اند.

مردم عراق به فراخوان حمله به مراکز دولتی پاسخ مثبت ندادند
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

معترضان در میدان « التحریر » بغداد، امروز (سه شنبه) به فراخوان از سوی عناصر اغتشاشگر و خرابکار مبنی بر یورش به منطقه « الخضراء » (سبز بغداد) در بر دارنده مقرهای دولتی و شماری از سفارتخانه ها، پاسخ منفی دادند.

دلیل برابری ثواب زیارت حضرت عبدالعظیم با زیارت امام حسین(ع) چیست؟
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵

به چه دلیل ثواب زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی با ثواب زیارت امام حسین (ع) برابر است؟ دلیل خاصی برای برابری زیارت میان حضرت عبدالعظیم حسنی و امام حسین (ع) وجود دارد؟

داعش با پشتیبانی آمریکا ⁩و عربستان قصد هتک حرمت ⁧کربلا و نجف ⁩را دارد
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل خاطرنشان کرد: داعش با پشتیبانی کامل سفارت ⁧آمریکا ⁩و عربستان قصد هتک حرمت ⁧کربلا و نجف ⁩را دارد.

رسیدن به مقام شهدای کربلا ممکن است؟
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

در روایتی از امام حسین (ع) آمده است که ایشان فرمودند من بهتر از اصحاب خود نمی‌شناسم. حال سوال این است که آیا رسیدن به مقام شهدای کربلا ممکن است؟

سفرهای زمینی به عتبات از ۱۰ آذر آغاز می‌شود
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

سازمان حج و زیارت پس از یک دوره توقف، اعزام زائران عتبات را به صورت زمینی از ۱۰ آذرماه از دو استان تهران و زنجان آغاز می‌کند.

پلیس کربلا به حالت آماده‌باش درآمده است
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

فرماندهی پلیس کربلای معلی با بیان اینکه گروه‌هایی به دنبال سوء استفاده از اعتراضات و ناآرامی‌‌های کنونی در عراق هستند، به حالت آماده‌باش درآمده است.

آغاز نام‌نویسی دور جدید اعزام به عتبات
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

نام‌نویسی دور جدید اعزام کاروان‌های زیارتی به عتبات پس از یک ماه توقف از سر گرفته شد که این اعزام‌ها از 3 آذرماه آغاز می‌شود.

در روایات توصیه شده حتی با قرض گرفتن به زیارت امام حسین (ع) برویم؟
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰

آیا چنین روایتی وجود دارد که برای سفر کربلا، حتی شده قرض و وام بگیریم و به این سفر معنوی برویم؟ اصلا قرض و وام گرفتن برای سفر کربلا مستحب است یا خیر؟